A.Svitojus pagerbė Plungės rajono žemdirbius

Lapkričio 7 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) pirmininkas Arūnas Svitojus ir vicepirmininkas Vytautas Buivydas pagerbė Plungės krašto ūkininkus, kurie susirinko į tradicinę derliaus šventę, vykusią Plungės kultūros centre.

„Linkiu tikėjimo, vienybės ir ištvermės dirbant sunkų, bet prasmingą darbą. Šiandien jau visi žemdirbiai ir kaimo gyventojai gyvena lūkesčiais apie naująjį 2021-2027 m. programinį laikotarpį. Kas laukia, kokia ateitis, perspektyvos? Jau žinome, kad teks pakovoti dėl diskriminacinių sąlygų žemdirbiams ir kaimo gyventojams Briuselyje, todėl turime telktis bendriems tikslams ir interesų atstovavimo iniciatyvoms“, – kalbėjo A. Svitojus.
LR ŽŪR pirmininkas Arūnas Svitojus ir vicepirmininkas Vytautas Buivydas apdovanojo už domėjimąsi naujovėmis, dalyvavimą mokymuose ir pažangų ūkininkavimą Žemaičių Kalvarijos seniūnijos ūkininkus Sandrą ir Vytautą Kusus, Nausodžio seniūnijos ūkininkus Laimą ir Mindaugą Grikštus bei Alsėdžių seniūnijoje ūkininkaujančią jaunąją ūkininkę Rusnę Erminaitę.

Sulaukė ūkininkai apdovanojimų ir iš LR ŽŪR organizacijos narės – Lietuvos galvijų veisėjų asociacijos vadovo, LR ŽŪR Veislininkystės ir veterinarijos komiteto pirmininko Edvardo Gedgaudo, kuris pasidžiaugė Plungės rajono žemdirbių pieno ūkių rezultatais, puikiu bendradarbiavimu ir švietėjiškomis programomis bei projektais, kurie įgyvendinami drauge su LR ŽŪR.
LR ŽŪR narės Lietuvos žemės ūkio kooperatyvų asociacijos „Kooperacijos kelias“ pirmininkas ir ŽŪK „Pieno gėlė” pirmininkas Jonas Kuzminskas apdovanojo pažangiausiai dirbančius ir didžiausią dėmesį pieno kokybei skiriančius kooperatyvo narius – Rūtą ir Vaclovą Galdikus.

Šventės metu padėkota šauniai dirbantiems jauniesiems ūkininkams Kristinai ir Egidijui Gaubams, netradicinio ūkio puoselėtojui Anicetui Arminui, įteikti Metų ūkis 2019 apdovanojimai.
Ūkininkus sveikino ir LR Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Andriejus Stančikas.

Plungės rajono kaimo gyventojai ir žemdirbiai dėkingi Plungės rajono savivaldybei ir Žemės ūkio skyriaus vedėjai Airidai Montvydienei už puikų renginio organizavimą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.