AB „LYTAGRA" pristatė 2017 m. naujoves

L. e. p. Žemės ūkio rūmų pirmininkas Sigitas Dimaitis kovo 2 d. dalyvavo AB „Lytagra“ organizuotoje konferencijoje „Modernus ir šiuolaikiškas ūkis“, kuri vyko Kauno r. Raudondvario dvare.

Sveikindamas į konferenciją susirinkusius socialinius partnerius ir žemdirbius S. Dimaitis pasidžiaugė ilgamečiu bendradarbiavimu su AB „Lytagra“. „Platus prekybos tinklas sudaro sąlygas bendrovei aktyviai vystyti prekybą, įsisavinti naujas produkcijos rūšis, o bendruomeniškumas plečia verslo bendruomenės supratimą apie socialiai atsakingos veiklos naudą, skatinti verslo ir visuomenės dialogą bei pilietinį mąstymą. Dėkoju už ilgametį bendradarbiavimą ir paramą Žemės ūkio rūmams“ – kalbėjo S. Dimaitis.

Konferencijos metu buvo pristatyta naujausios žemės ūkio technikos paroda.  Parodos naujovė – „JCB 535-95 Agri Pro“ krautuvas su naujos kartos dviguba transmisija, kuri ženkliai sumažina kuro sąnaudas.

AB „Lytagra“ vadovas Adomas Balsys pažymėjo, kad įmonė didelį dėmesį skiria socialiai atsakingam verslui. Lietuvoje ir Latvijoje veikiančiose įmonėse dirba per 900 žmonių.

AB „Lytagra“ įkurta 1945 metais. Privatizuota 1992 metais. Centrinė būstinė yra Kaune. AB „Lytagra“ per visą savo gyvavimo istoriją vykdo prekybą, orientuotą į Lietuvos žemės ūkį. Šiuo metu įmonė yra viena iš didžiausių bendrovių šalyje.