AKTUALU! Pasėlių deklaravimas


Informuojame, kad 2020 m. paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus paraiškos priimamos nuo balandžio 20 d. iki birželio 22 d. Pavėluotai priimamos nuo birželio 23 d. iki liepos 17 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną paramos suma mažinama 1 proc.

Paraiškų priėmimo informacinės sistemos (PPIS) https://paseliai.vic.lt prisijungimo lange paspaudę nuorodą. Taip pat galite prisijungti per „el.valdžios vartus” ir patvirtinę tapatybę per Elektroninių valdžios vartų portalą (pasinaudodami elektronine bankininkyste arba elektroniniu parašu) galite savarankiškai užpildyti ir patvirtinti paraišką.

Įgalioti asmenys ir juridinių asmenų vadovai turi VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui per e. pristatymo sistemą https://epristatymas.post.lt arba el. p. pagalba@vic.lt pateikti prašymą suteikti prieigą. Prašymo formą galite atsisiųsti https://www.vic.lt meniu juostoje paspaudę „Paslaugos“ ir pasirinkę „Prašymai“.  Įgalioti asmenys kartu su prašymu turi pateikti įgaliojimą, o juridinių asmenų vadovai – išrašą iš Juridinių asmenų registro.

Video instrukcijos kaip užpildyti ir patvirtinti paraišką pasiekiamos adresu https://www.youtube.com/playlist?list=PL-A344kRK_EvYKmS7XQZ31_7Bp2-WbQO7

Kilus klausimams skambinkite bendrosios informacijos teikimo telefonu (8 5) 266 0620 spausti 2, o neprisiskambinus – parašykite el. p. pagalba@vic.lt

Video įrašas, kaip pateikti paraiškas savarankiškai https://www.youtube.com/watch?v=NYQlz8HQ9T8

****

Informuojame, kad:
• Nuo balandžio 20 d., per pirmąsias tris deklaravimo savaites, iš viso pateiktos 19362 paraiškos, jose deklaruotas plotas – 272127,31 ha.
• 1153 pareiškėjai patys pateikė paraiškas, pasinaudoję Elektroninių valdžios vartų tapatybės nustatymo paslauga. Tai 706 paraiškomis daugiau, nei 2019 m. deklaravusiųjų per elektroninius valdžios vartus. Pernai metais, tokiu laikotarpiu buvo pateiktos 447 pareiškėjų paraiškos.
• Nuo gegužės 4 iki 11 dienos, daugiausiai paraiškų pateikė – Šilalės (766), Utenos (706), Rokiškio (648) ir Šilutės (640) rajonai.
• Didžiausias deklaruotas plotas – Kėdainių rajone (14364,26 ha).

 

VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro
Geografinių informacinių sistemų skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.