Ar tikrai nueinančiai ministrei parūpo ūkininkai?

Dėkojame visiems ūkininkams, kurie kreipėsi į Žemės ūkio rūmus, kad imtumėmės veiksmų prieš nesąžiningai numoduliuotas išmokas. Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie informacijos sklaidos: Žemės ūkio rūmų organizacijoms, kaimo bendruomenėms, rajonų savivaldybių ir seniūnijų darbuotojams, ūkininkams, rajonų Ūkininkų sąjungos skyriams, Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatoriams rajonuose, kurie tikėjo, jog dirbdami drauge rezultatą pasieksime. Taip pat nuoširdžiai dėkojame advokatams, kurie ėmesi nelengvo darbo be atlygio, numatant mokestį tik laimėjus bylą.

Taigi, nė vieno žmogaus įdėtas darbas tikrai nenuėjo veltui, nes nueinanti ministrė šiandien „prisiminė” ūkininkus. Tik deja, ūkininkai nėra naivūs ir labai puikiai prisimena kaip ministrei Virginijai Baltraitienei stojusiai prie Žemės ūkio ministerijos vairo dar 2014 m. liepos 17 d. t.y. 2 metus ir 5 mėn. „rūpėjo” ūkininkai. Per visą savo darbo kadenciją V. Baltraitienė nė karto neprisiminė numoduliuotų išmokų, o ką jau ir bekalbėti apie pienininkystės sektoriaus krizę. Kodėl ministrė net tada nesugebėjo pasirūpinti, kad ūkininkai atgautų bent tai, kas jiems teisėtai priklauso.  Nesprendė V. Baltraitienė ir pieno sektoriuje susidariusios krizės. Ūkininkai nepamiršo, kai 2016 m. kovo 30 d. organizuojami Lietuvos pieno gamintojų asociacijos žygiavo Vilniaus Gedimino prospektu nuo Seimo  iki Žemės ūkio ministerijos prašydami padėti išgyventi. Deja, net po mėnesio budėjimo prie Žemės ūkio ministerijos langais pienininkai iš ministrės pagalbos nesulaukė.

O štai šiandien, tikriausiai prisnigo pinigais, nes Žemės ūkio ministrė V. Baltraitienė ŽŪM interneto svetainėje žada, jog numoduliuotos, sumažintos lėšos ūkininkams bus išmokėtos kaip kompensacija dar šiemet. Šiandien nueinanti ministrė drąsiai žeria pažadus ūkininkams ir eilinį kartą dėl visų negandų kaltina Žemės ūkio rūmus. Bet Žemės ūkio rūmams ministrės kaltinimai tikrai „nelimpa”, nes Rūmai aplenkė ministrę V.Baltraitienę ne tik su raštais Finansų ministerijai ir Vyriausybei, bet ir su iniciatyva padėti ir telkti ūkininkus bendram tikslui.

Taigi, mieli ūkininkai, lauksime ministrės Virginijos Baltraitienės pažadų išsipildymo. Juk artėja Kalėdos – stebuklų metas!

Žemės ūkio ministrės V.Baltraitienės pažadą rasite: http://zum.lrv.lt/lt/naujienos/numoduliuotas-lesas-ukininkams-planuojama-grazinti-dar-siais-metais