Atidaryta 17-oji Kazimiero mugė Kaune

L. e. p. Žemė ūkio rūmų pirmininkas Sigitas Dimaitis kovo 10 d. dalyvavo „Kazimiero mugė 2017“ atidaryme, kurią jau 17-ti metai iš eilės organizuoja Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga ir jos vadovas Vidas Juodsnukis.

Sveikindamas mugės svečius ir dalyvius S. Dimaitis linkėjo geros nuotaikos, kokybiškų ir su meile pagamintų ūkininkų bei amatininkų pirkinių, o mugės organizatoriui Vidui Juodsnukiui – ir toliau tęsti šią gražią Kazimiero mugės tradiciją, kuri apjungia kaimo ir miesto žmones bendrystei.

Šventės organizatorius V. Juodsnukis sveikindamas visus susirinkusius Nemuno saloje prie Žalgirio arenos į „Kazimiero mugę“ dėkojo ilgamečiams mugės dalyviams, džiaugėsi, kad mugė kasmet auga, pasipildo naujais prekybininkais, kurie siūlo naujų, gardžių ir originalių maisto produktų ir stebina amatininkystės išmone.

Mugėje dalyvauja ir savo produktus bei amatus pristato svečiai iš Armėnijos, Latvijos, Estijos.

Žemės ūkio rūmai mugėje pristato vykdomą Edukacijų programą vaikams ir jaunimui. LSMU Veterinarijos akademijos studentai organizuoja loterijas ir pristato studijų programas. O jauniausieji mugės dalyviai – Rokiškio rajono jaunųjų ūkininkų asociacijos nariai – savo rankomis pagamintus dirbinius iš molio, keramikos, siūlų. Taip pat Jaunieji ūkininkaičiai siūlo gardaus medaus, spanguolių ir riestainių.

Mugė veiks kovo 10-12 d. nuo 10 iki 18 val.

[Best_Wordpress_Gallery id=”83″ gal_title=”2017_03_10_1″]