Bendradarbiavimo susitikimas

Rugsėjo 24 d. LR žemės ūkio rūmų vicepirmininkas Algis Baravykas priėmė Kinijos ambasados Lietuvoje delegaciją – Ekonomikos ir prekybos patarėją Chen Lin, Ekonomikos ir prekybos ataše Mao Xin ir trečiąjį sekretorių Wenqiang Zhu.

Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės organizuojant ir vykdant bendrus inovacijų žemės ūkyje taikymo, konsultantų kvalifikacijos tobulinimo projektus.

„Nepaisant virš 6 tūkst. kilometrų geografinio atstumo tarp Kinijos ir Lietuvos, tautos jaučia draugiškus jausmus viena kitai. Prieš 28 metus (1991 m.) užmegzti diplomatiniai ryšiai tarp Kinijos ir Lietuvos padarė didelę pažangą palaikant glaudesnius ryšius visais lygiais ir nuolat gerinant bendradarbiavimą įvairiose srityse. Ne pirmą kartą mes lankomės ir Lietuvos žemės ūkio rūmuose ir džiaugiamės gražiu ir prasmingu bendradarbiavimu bei tikimės, kad mūsų susitikimas turės ir realių rezultatų, kurie pradžiugins ir jus, ir mus”, – kalbėjo Chen Lin.

Vicepirmininkas Algis Baravykas pristatė LR ŽŪR narius ir jų vykdomas veiklas, įgyvendinamus LR ŽŪR projektus, trumpai apžvelgė žemės ūkio sektorių Lietuvoje.

Griežtai draudžiama Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LR ŽŪR kaip šaltinį.