Bendruomeniškumas-kaimo ateities garantas

Liko 6 dienos iki Joniškio rajono kaimų gyventojų jubiliejinio-10-ojo kaimo bendruomenių festivalio. Simboliška, kad šių metų jubiliejinio festivalio „Sportuos jaunystė – stiprės draugystė“ globėjas Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas.

Birželio 11 dieną, šeštadienį, Joniškio rajone į Kirnaičius sugužės aktyvūs kaimo bendruomenių nariai, kaimo jaunimas, prijaučiantis sportui ir kultūrai, vietos ir aplinkinių rajonų gyventojai, svečiai.

Kaip sako ŽŪR pirmininkas A.Stančikas „Kaimo bendruomenės žmonės per savo veiklą įrodė, kad jiems nestinga pasiryžimo atiduoti dalį savęs: savo proto galias, širdies šilumą, darbščių rankų prisilietimą, žinias ir patirtį. Atiduoti tai žmonėms, aplinkai, žemei, kurioje mes visi gyvename. Toks pasiaukojantis darbas džiugina aplinkinius, puošia aplinką, šviesėja žemės veidas ir gražioje visų mūsų bendrystėje atsigauna žmonių sielos. Šiais metais Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai mini įkūrimo 90-metį ir atkūrimo 25-metį. Kad svarbiausia Lietuvoje žemdirbių ir kaimo gyventojų savivaldos institucija sulaukė tokio Jubiliejaus esame dėkingi ir Jūsų bendruomenei už Jūsų darbštumą ir pasišventimą, už savivaldos per bendruomeninį judėjimą tobulinimą, už informacijos ir neįkainojamos patirties skleidimą, kaimo kultūros ir grožio puoselėjimą. Iki pasimatymo Kirnaičiuose“.

Nuotraukoje: akimirka iš 2015 m. festivalio Kirnaičiuose.