Dėl žemės ūkio ministro veiklos ir valstybės įmonių pertvarkos

Spalio 6 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) pirmininkas raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę, Jo Ekscelenciją LR Prezidentą Gitaną Nausėdą ir LR Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę– Nielsen dėl žemės ūkio ministro veiklos ir valstybės įmonių pertvarkos.

„Pritariame žemės ūkio ministro iniciatyvoms dėl valstybės įmonių prie žemės ūkio ministerijos veiklos peržiūros ir pertvarkos, siekiant skaidrumo ir tvarių finansinių rezultatų užtikrinimo, nepaisant to, kad kai kurioms suinteresuotoms organizacijoms tokia pertvarka kelia diskomfortą.

Šiuo metu Žemės ūkio rūmai neįžvelgia priežasčių nepasitikėti Žemės ūkio ministru ir nepritaria dažnai žemės ūkio ministrų bei jų politinio pasitikėjimo komandų kaitai, kadangi tai daro neigiamą įtaką sklandžiam žemės ūkio ministerijos darbui bei žemės ūkio ir kaimo plėtros procesams. Tikime, kad žemės ūkio ministras ir jo komanda tęs konstruktyvų bendradarbiavimą su socialiniais partneriais ir mums pavyks surasti geriausius sprendimus visų Lietuvos žemdirbių ir kaimo gyventojų labui“, – pažymi LR ŽŪR pirmininkas dr. Arūnas Svitojus.