DĖMESIO! Kovo 5 d. kviečiame į nuotolinį renginį dėl deklaravimo taisyklių

Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai, š. m. kovo 5 d. (antradienį), nuo 14 val., organizuoja nuotolinį renginį, kuriame bus aptariamas Žemės ūkio ministerijos parengtas ir pateiktas derinimui su visuomene paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei ūkinius gyvūnus paraiškos ir tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklių pakeitimo projektas (Nr. 24-2973).

Renginyje dalyvaus Žemės ūkio ministerijos, savivaldybių ir seniūnijų atstovai, žemdirbiai ir kiti suinteresuoti subjektai.

Renginys vyks nuotoliniu būdu, prisijungiant per „Microsoft Teams“ programą, paspaudus ant žemiau esančių žodžių – „Click here to join the meeting“.

_____________________________

Click here to join the meeting

_____________________________

Žemės ūkio ministerija nurodo, kad projektas parengtas atsižvelgiant į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano 2-ojo pakeitimo nuostatas, taip pat siekiant aiškiau, detaliau ir suprantamiau išdėstyti nuostatas ir reikalavimus pareiškėjams, pretenduojantiems gauti tiesiogines išmokas (bazinę pajamų paramos tvarumui didinti išmoką, papildomą perskirstomąją pajamų paramos tvarumui didinti išmoką, papildomą pajamų paramos jaunajam ūkininkui išmoką, klimatui, aplinkai ir gyvūnų gerovei naudingos sistemos išmoką, susietosios pajamų paramos už plotą ir (arba ūkinius gyvūnus) išmoką), aiškiau išdėstant šių reikalavimų administravimo bei kontrolės tvarką (deklaravimo taisyklių projektas pridedamas)

Dokumento projektą ir priedą rasite ČIA

*****************

Siekiant, kad nuotolinis renginys vyktų sklandžiai ir visi dalyviai bei svečiai vieni kitus gerai girdėtų, kviečiame laikytis šių taisyklių:

  1. Esant galimybei, į renginį prisijunkite šiek tiek anksčiau, dar prieš jam prasidedant;
  2. Visų mikrofonai, išskyrus kalbančiojo ir pirmininkaujančio, turi būti išjungti (taip, kaip per įprastą posėdį);
  3. Norintys pasisakyti, turi paspausti „rankos“ ženkliuko. Taip bus registruojami norintys pasisakyti ir jiems bus suteiktas žodis;
  4. Jei ryšys imtų strigti, rekomenduojame išjungti savo vaizdo transliaciją.

Maloniai kviečia dalyvauti.