DOJUS agro 200-asis traktorius – staigmena ūkininkui

Pasvalio rajono ūkininkas Pranas Vyčas įsigijo John Deere 6150M traktorių ir buvo maloniai nustebintas – skaičiumi 200 papuoštą traktorių DOJUS agro komanda pristatė tiesiai į ūkį.  Kad jo įsigytas traktorius yra  200 – asis šiemet DOJUS agro Lietuvoje parduotas traktorius ūkininkas nežinojo ir nesitikėjo tokios staigmenos. Jubiliejinis tortas su fejerverkais, simbolinis 200-ojo traktoriaus diplomas ir kitos dovanos buvo džiugi staigmena.

„Jau turime du tokius traktorius, tad nusprendėme įsigyti ir trečiąjį. Tai puikus kainos ir kokybės santykis“, – pasakojo ūkininkas Pranas Vyčas.

„Rūpinamės ir vertiname kiekvieną savo klientą, tačiau jau daugelį metų tęsiame tradiciją kiekvienam šimtajam traktorių pirkėjui parodyti išskirtinį dėmesį ir traktoriaus įteikimą paversti nedideliu siurprizu bei švente. Ypatingai džiugina tai, jog įsigytas traktorius puikiai atspindi visos rinkos tendencijas – tai yra vienas populiariausių traktorių visoje Lietuvoje. 6 M serijos traktoriai jau tapę gyva legenda dėl savo patikimumo, puikių traukos charakteristikų bei patogaus valdymo. Džiaugiamės, kad dar vienas toks traktorius šiandien atkeliavo į Aukštaitijos ūkį“,- sakė iškilmėse dalyvavęs DOJUS agro  generalinis direktorius  Audrius Kavaliauskas.

Šiuo metu DOJUS agro yra didžiausia vakarietiškos žemės ūkio technikos tiekėja Lietuvoje bei rinkos lyderė  daugelyje pagrindinių mašinų kategorijų.  Ji  atstovauja tokius prekės ženklus, kaip „John Deere“, „KUHN“, „Koeckerling“, „Western Fabrication“ ir kt.  Šioje įmonėje yra sukurta daugiau nei 175 darbo vietos. DOJUS agro prekybos ir techninės priežiūros centrai įsikūrę Kaune bei Šiauliuose, o regioniniai techninės priežiūros centrai yra Vilniuje, Panevėžyje bei Šakiuose.

[Best_Wordpress_Gallery id=”42″ gal_title=”2016_08_08″]