Edukacinė šakiečių išvyka

Gruodžio mėn. 21 d. Žemės ūkio rūmuose apsilankė Šakių rajono ūkininkai.

Ūkininkai su susidomėjimu klausė Žemės ūkio rūmų Kooperacijos ir teisės skyriaus konsultantės Laimos Buitkienės seminaro „Pasinaudojimo ES parama galimybės“.

„Rajono ūkininkai domisi ES paramos galimybėmis. Taip pat domisi verslo kūrimo kaime galimybėmis, todėl su Žemės ūkio rūmų pagalba suorganizavome išvyką ne tik į Žemės ūkio rūmus, bet ir į kitų rajonų ūkius“ – kalbėjo šakiečių grupę atlydėjusi Šakių rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėja Irena Žemaitienė.

Po seminaro, ūkininkai lydimi Žemės ūkio rūmų konsultantės Laimos Buitkienės, aplankė Prienų r., Padrečių kaime įkurtą Linos Pažėrienės pieno ūkį ir Alytaus r. Venciūnų k., šaltalankių ūkį.

„Smagu, kad ūkininkai domisi naujomis verslo sritimis ir galimybėmis. Manau, kad  Šakių rajono ūkininkams tikrai buvo naudingi gerieji pavyzdžiai: Alytaus rajono šaltalankių ūkis, kur ragavome šaltalankių giros, sulčių, sirupo ir uogienių, kurias savo ūkyje gamina Daiva Kvedarienė. Linos Pažėrienės ūkyje degustavome čia vietoje gaminamų sūrių“ – kalbėjo Laima Buitkienė.