Ekologinio ūkininkavimo naujovės ir perspektyvos

Gegužės 10 d. ekologinių ūkių savininkai rinkosi į Trakų rajono Aukštadvario žemės ūkio mokyklą, kur vyko susitikimas su Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) Agroaplinkosaugos ir ekologinio ūkininkavimo skyriaus vyr. specialiste Agne Prakapiene, Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) Tiesioginės paramos departamento vyr. specialiste Sigute Stakvilevičiene bei VŠĮ ,,Ekoagros,, specialistais Timu Trubila, Vita Veličkiene ir Andriumi Radzevičiumi. Ekologams buvo smalsu sužinoti naujoves, susijusias su Lietuvos KPP priemone ,,Ekologinis ūkininkavimas“, susipažinti 2016 m. balandžio 29 d. ŽŪM įsakymu patvirtintomis ekologinio ūkininkavimo taisyklėmis.

Pranešimą apie taisyklių pakeitimus pristatė ŽŪM Agroaplinkosaugos ir ekologinio ūkininkavimo skyriaus vyr. specialistė Agnė Prakapienė, ekologinio ūkininkavimo naujoves akcentavo ir VŠĮ ,,Ekoagros“ atstovai Timas Trubila ir Vita Veličkienė.

Ekologiškai ūkininkaujantys ūkininkai turėjo daug klausimų, taip pat daug klausimų kilo ir Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos pirmininkui (LEŪA) Sauliui Daniuliui. Ūkininkai aktyviai diskutavo ir turėjo daug klausimų pranešėjams.

Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorės Trakų rajone Janės Mandeikienės informacija

[Best_Wordpress_Gallery id=”11″ gal_title=”Eko_trakai”]