Inovatyvus ūkis 2017

Lapkričio 29 d. Žemės ūkio rūmų l.e. pareigas pirmininkas Sigitas Dimaitis dalyvavo UAB „DOJUS agro” organizuotame renginyje „Inovatyvus ūkis 2017″, kuris vyko Aleksandro Stulginskio universiteto Technologijų parke.

Gausiai į renginį susirinkusius ūkininkus bei socialinius partnerius sveikino „DOJUS” įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė, „DOJUS agro” generalinis direktorius Audrius Kavaliauskas.

Povilas Mauza, „DOJUS agro” produktų grupės inžinierius pristatė tiksliosios žemdirbystės reikalingumą ir naudą. „DOJUS agro” produktų grupės vadovas Dangis Valaitis supažindino ūkininkus su javapjūtės per rekordinį laiką galimybes. Paulius Orintas „DOJUS agro” produktų vadybininkas pristatė našaus žemės dirbimo ir sėjos galimybes. Apie pašarų ruošimą kitaip ir naujus standartus, kalbėjo „DOJUS agro” produktų specialistas Eimantas Šimkus. Evaldas Badauskas, „DOJUS agro” produktų grupės inžinierius pristatė tikslias investicijas į pasėlius, o Egidijus Šulcas, „DOJUS agro” produktų specialistas kalbėjo apie visus žemės ūkio technikos privalumus miško ir kelio darbams.

Su humoru apie inovacijas, keisiančias ateitį kalbėjo ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

Žemės ūkio rūmų bendruomenės vardu l.e. pirmininko pareigas Sigitas Dimaitis sveikino „DOJUS agro” vadovus ir darbuotojus su įžanga į 25-ąjį įmonės jubiliejų, kuris jau 2017 m. „Siekiant pažangos ir rezultatų labai svarbi atsakomybė, kokybė, geranoriškumas ir partnerystė. Didžiausias įmonės įvertinimas – žemdirbių geri atsiliepimai dėl inovacijų taikymo, savalaikės ir kokybiškos pagalbos teikimo” – kalbėjo S.Dimaitis.

[Best_Wordpress_Gallery id=”78″ gal_title=”2016_11_29″]