Įvyko VVGT konferencija „Sumanus LEADER”

2023 m. balandžio 27-28 d.  vyko Vietos veiklos grupių tinklo (VVGT) organizuota konferencija „Sumanus LEADER” ir diskusijos „Tu esi galimybė” ir  „Sumanaus kaimo link”.

Konferencijos dalyvius ir svečius sveikino Žemės ūkio rūmų pirmininkas dr. Arūnas Svitojus, kuris pažymėjo kaimo vietovėse gyvenančių aktyvių žmonių svarbą ir dėkojo VVGT pirmininkei Kristinai Švedaitei už iniciatyvas ne tik buriant kaimo bendruomenes bendroms veikloms, bet ir dalyvavimą ŽŪR tarybos darbe.

 

„Kiekvienoje kaimiškoje savivaldybėje yra iniciatyvių žmonių, kurie gali užtikrinti sėkmingą LEADER priemonės įgyvendinimą bei atverti naujas galimybes vietos gyventojams. Bendruomenių, valdžios ir verslo bendradarbiavimas – didelė jėga ir galimybė sprendžiant užimtumo, socialines, kaimo infrastruktūros, švietimo ir kitas problemas. Smagu matyti žmones, kurie pasitelkdami inovacijas siekia tobulėjimo ir pažangos”, – kalbėjo dr. A.Svitojus.

Priminsime, kad VVGT vienija 49 kaimo vietovių vietos veiklos grupes (VVG) ir įgyvendina LEADER iniciatyvą. VVG veikia kiekvienoje kaimiškoje savivaldybės teritorijoje ir skatina vietos bendruomenės, verslo ir valdžios bendradarbiavimą.