JŪR stovykla Rokiškio rajone

Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorė Rokiškio rajone Lina Meilutė-Datkūnienė jau trečią kartą organizuoja Jaunųjų ūkininkų ratelių (JŪR) nariams vasaros stovyklą.  Šiais metais stovykla „Jaunųjų ūkininkų turistinė stovykla 2016″  vyksta Birutės Kairienės ūkyje. Ūkis labai sudomino JŪR stovyklos dalyvius, nes čia pilna gyvūnų: antys, žąsys, žirgai, veisliniai aberdinų angusai, vištos, alpakos, gaidžiai, stručiai. O dar ir Petrošiškio ežeras čia pat, kur galima atsigaivinti po visų dienos įspūdžių. Į ežerą suteka du upeliai, o išteka Šetekšnos intakas, todės vaizdas čia nuostabus. O ką jau ir bekalbėti apie žvejojimo malonumus…

Kaip sako stovyklos organizatorė Lina Meilutė – Datkūnienė „Vaikų ryšys su gamta, gyvūnais, kaimo gyvenimo privalumų pažinimas, patirtis dirbant padeda ugdyti pilietišką ir darbščią asmenybę, ko pastaruoju metu labai pasigendame. Todėl, raginčiau visus pradėti nuo savęs, nuo savo aplinkos, nuo vaikų ir jaunimo skatinimo įdomiai įtraukti į prasmingą laisvalaikį. Vaikai mielai talkina ūkio darbuose, padeda prižiūrėti gyvūnus, tvarko aplinką ir jaučiasi pakiliai, kadangi jie daro geerus darbus ir tuo didžiuojasi”.

Stovyklaujančius jaunuosius ūkininkaičius aplankė Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos garbės pirmininkas ir Jaunųjų ūkininkų ratelių veiklos puoselėtojas – Vytautas Šlikas, Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos pirmininkė Dalia Lūžienė-Malijonienė bei Rokiškio rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėja Jolanta Jasiūnienė.

Nuoširdžiai dėkojame Rokiškio rajono mokyklų vadovams ir pedagogams, kurie entuziastingai palaiko Jaunųjų ūkininkų ratelių veiklą rajone, taip pat UAB „Daivida“ vadovui Vidmantui Kanopai, kuris  remia stovyklos organizavimo veiklą jau antri metai,  rajono ūkininkams palaikantiems jaunųjų ūkininkaičių laisvalaikio organizavimą.

[Best_Wordpress_Gallery id=”26″ gal_title=”JŪR_Rokiškis”]