Klaipėdos rajono žemdirbių šventė

Lapkričio 10 d. Žemės ūkio rūmų l. e. p. pirmininkas Sigitas Dimaitis sveikino Klaipėdos rajono ūkininkus, susirinkusius Vėžaičiuose į „Metų ūkis 2017″ šventę. 

„Nors nelengvas žemdirbio darbas, tačiau garbingas ir tikras. Nors gaila, kad ne visada nuo įdėto darbo priklauso rezultatas, nes oro sąlygos kartais atsisuka prieš ūkininko triūsą. Tačiau darbštūs ir mylintys žemę žmonės pasiekia neįtikėtinų rezultatų. Linkiu būti vieningiems ir aktyviems savivaldos darbe, nes daug valdžios sprendimų priklauso nuo mūsų aktyvumo, entuziazmo ir ryžto” – kalbėjo S. Dimaitis.

Žemės ūkio rūmų padėkomis buvo apdovanoti Klaipėdos rajono ūkininkai pelnę I vietą „Metų ūkis 2017″ Tatjana ir Vytautas Gliožeriai iš Kvietinių, puoselėjantys paukštininkystės ūkį, II vietą – kretingališkiai Deimantė ir Robertas Stončaičiai, III vietą – taip pat kretingališkiai Birutė ir Alvydas Dargiai. Abu pastarieji ūkiai – grūdininkystės.

Darbo rezultatus apžvelgė ir su derliaus pabaigtuvėmis ūkininkus sveikino Klaipėdos rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Valdemaras Liorenšaitis.

Visus šventės dalyvius sveikino Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, administracijos direktorius, Sigitas Karbauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėja Genovaitė Valauskienė.