Konkursui pristatyta miško valda

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais Lietuvos miško savininkų asociacija (LMSA) organizuoja konkursą ,,Pavyzdingai tvarkoma privati miško valda 2018“.

Lietuvos miško savininkų asociacijos Raseinių skyriaus pirmininkė ir ŽŪR Savivaldos organizatorė Skaidrutė Žuvelaitienė ir Valstybinių miškų kontrolės Miškų kontrolės skyriaus Kauno teritorinio poskyrio vyriausias specialistas Valdas Staškevičius šių metų konkursui pasiūlė Raseinių rajono miško savininkę Birutę Michelin, kurios valda  yra Pakalniškių kaime Šiluvos seniūnijoje. Miško valdos plotas  51 ha miško. Pasinaudodama  ES parama ji nepalankiose ūkininkauti žemėse stiebiasi naujas miškas. Jaunuolynuose vykdomi ugdomieji kirtimai.

„Vaikščiodami su LMSA komisijos pirmininku Romu Cicėnu grožėjomės Birutės puoselėjamu mišku, gražiai sutvarkyta valda. Nors šiuo metu Birutė gyvena Italijoje, tačiau dažnai atvyksta į tėviškę ir drauge su miškininkystės specialistais tvarko mišką. Komisijos pirmininkas džiaugėsi, kad plečiasi ratas žmonių – miško savininkų, kurie su meile prižiūri ir tvarko mišką“, – sako S. Žuvelaitienė.