Kovo 29 d. nuotoliniu būdu vyks Lietuvos ateities vizijos „Lietuva 2050″ pristatymas

2023 m. kovo 29 d. 11 val. Lietuvos ateities vizijos „Lietuva 2050“ kūrėjai organizuoja nuotolinį susitikimą, kurio metu bus pristatomas projekto kūrimo procesas, pokyčiai po viešųjų konsultacijų (renginio programa pridedama).

Renginio organizatoriai pažymi, kad šis dokumentas parengtas ankstesnio, viešajai konsultacijai 2022 m. gruodžio mėn. teikto dokumento, Lietuvos ateities vizijos ir strateginių ambicijų projekto pagrindu ir jį reikšmingai išplėtoja. Tai dar nėra galutinė teksto redakcija, nes kai kurios vizijos mintys dar yra tikslinamos, siekiant didesnio aiškumo ir redaguojamos dėl teksto sklandumo. Todėl dar yra erdvės atsižvelgti į bendrakūrėjų pastabas ir pasiūlymus dėl turinio tikslinimo, o taip pat dėl minčių dėstymo aiškumo.

Primename, kad Valstybės pažangos strategija „Lietuva 2050“ – tai ilgesnės negu 20 metų perspektyvos dokumentas, kuriame bendros kūrybos būdu kartu su ekspertais, piliečiais, kitais bendrakūrėjais nustatoma valstybės pažangos (Lietuvos ateities) vizija, jai įgyvendinti reikalingos valstybės vystymosi kryptys (strateginės ambicijos) ir poveikio rodikliai, rodantys siekiamus socialinės, ekonominės ir aplinkos būklės pokyčius šalies mastu.

Šis renginys bus paskutinė konsultacija su bendrakūrėjais prieš pateikiant dokumentą Lietuvos Respublikos Seimui, todėl labai svarbu išreikšti savo nuomonę bei pateikti siūlymus projekto tobulinimui (naujausia projekto versija pridedama).

Su Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ galite susipažinti ČIA

Maloniai kviečiame registruotis į renginį paspaudus ant šios nuorodoshttps://forms.office.com/e/3tN6URsps4