Kviečiame diskusijai

2016 m. rugsėjo 14 d. (trečiadienis), 10 val. Žemės ūkio rūmų Didžiojoje salėje (2 aukšte), (adresu K. Donelaičio g. 2, Kaunas) Žemės ūkio rūmai organizuoja diskusiją „Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros politika“.

Diskusijoje dalyvaus politikos apžvalgininkas Rimvydas VALATKA.

Diskusijos tikslas – susipažinti su politinių partijų, dalyvaujančių 2016 m. spalio 9 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose,  žemės ūkio ir kaimo plėtros politika.

Dalyvauti diskusijoje kviečiame Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio, Partijos Tvarka ir teisingumas, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos ir Darbo partijos vadovus.

Numatoma diskusijos trukmė: 2,5- 3 val.

Diskusijos dalyviai:  Žemės ūkio rūmų organizacijų vadovai ir atstovai, Rajonų savivaldybių vadovai ir atstovai, Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatoriai, bendruomenių atstovai, asmenys, užsiimantys žemės ūkio veikla, kuriantys verslą, teikiantys švietimo ir socialines paslaugas kaime.

SVARBU: Prašytume iki rugsėjo 12 d. atsiųsti Jus dominančius klausimus, skirtus politinių partijų lyderiams, kad galėtume iš anksto sugrupuoti ir tinkamai pasirengti diskusijai su politikais.

Klausimus prašytume siųsti el. paštu: s.kisieliene@zur.lt

IŠ ANKSTO DĖKOJAME IR LAUKIAME AKTYVAUS JŪSŲ DALYVAVIMO DISKUSIJOJE

Kontaktai pasiteirauti: el. p. s.kisieliene@zur.lt arba tel. 8-686 616 49