Kviečiame ūkininkus pagelbėti mokslininkams užpildant apklausos anketą apie jūsų ūkyje taikomus sprendimus auginant maistą

Per pastaruosius dešimtmečius smarkiai išaugus maisto gamybai ir vartojimui, sustiprėjo poreikis imtis veiksmų tvaresnei maisto sistemai kurti. Tačiau prieš pokyčio inicijavimą, svarbu suvokti visus veiksnius, trukdančius arba motyvuojančius ūkininkų elgsenos pokyčius šioje srityje.

Ši apklausa yra projekto BEATLES, finansuojamo Europos Komisijos (ES), dalis, kuriuo siekiama pakeisti dabartinę žemės ūkio ir maisto sistemą ir paspartinti sistemingą perėjimą prie klimato atžvilgiu pažangaus žemės ūkio ir išmaniųjų žemės ūkio technologijų. Projektą vykdo Vageningeno universitetas (Nyderlandai) su kitais mokslininkais, kuris renka duomenis, norėdamas įgyvendinti platesnius mokslinius tyrimus.

Klausimynas užtikrina Jūsų konfidencialumą ir bus naudojamas tik tyrimo tikslais. Apklausoje nėra teisingų ar neteisingų atsakymų, todėl labai prašome pasidalinti savo nuomone ir prisidėti prie mokslinio tyrimo.

Apklausos trukmė – apie 15 minučių.

PILDYTI KLAUSIMYNĄ ČIA