Lauko diena startavo 1 Arklio galia

Spalio 2 d. Ukmergės rajono žemdirbių asociacija drauge su Žemės ūkio rūmais (ŽŪR) organizavo lauko dieną „Kokybiškas arimas – būsimo derliaus pagrindas“. Lauko diena vyko Ukmergės rajono ūkininko Ramūno Nanartavičiaus ūkyje.

Visus svečius ir ūkininkus pasveikino Ukmergės rajono žemdirbių asociacijos pirmininkas Algirdas Valaiša, kuris beje išarė pirmąją vagą pasikinkęs arklį. Taigi arimo lauko diena startavo 1 Arklio galia.

„Žemės dirbimas svarbus ne tik geram derliui, bet ir dirvožemiui, jo gerai filtracijai, todėl ši lauko diena yra labai svarbi mokomoji priemonė. Smagu matyti gausiai susirinkusius ūkininkus: ir jaunus, ir jau turinčius patirties. Šiandien suprantame, kad turime mokytis, dalintis patirtimi, kad privalome tobulinti savo gebėjimus nuolat. Dėkoju renginio iniciatoriams, organizatoriams ir ūkininkui Ramūnui Nanartavičiui, pas kurį esame svečiuose,“ – kalbėjo ŽŪR direktorius Sigitas Dimaitis.

„Labai smagu, kad ūkininkai su didele energija kibo demonstruoti savo arimo gebėjimų. Mačiau kaip azarto pagauti kiekvienas stengėsi pademonstruoti kuo kokybiškesnį žemės arimą ir savo turimus įgūdžius. Džiaugiuosi, kad organizuojant lauko dieną turėjome puikius partnerius ir rėmėjus: UAB „Lytagra“, UAB „ Dotnuva Baltic“, UAB „ Konekesko“, UAB „Agrokoncerno technika“, UAB „Laumetris“ ir „PGM technika”. Kadangi organizavome lauko dieną Pabaisko seniūnijoje, tai sulaukėme ir pačio seniūno Gedimino Lapuko, kuris taip pat yra ūkininkas“, – dalinosi įspūdžiais po renginio ŽŪR Savivaldos organizatorė Karolina Valaišienė.