Lietuvos DAVOSAS jau kovo 23 d.

Lietuvos žemės ūkio rūmų pirmininkas dr. Arūnas Svitojus 2023 m. kovo 23 d. dalyvaus verslo ir politikos lyderių forume „Lietuvos DAVOSAS“, kur Lietuvos verslo, politikos ir visuomenės lyderiai susitinka tam, kad kurtų ateitį. Be tvarios, atsparios, inovatyvios, technologijomis pagrįstos maisto sistemos grandinės, šviesi ateitis tiesiog neįmanoma.

„Planuoju prisijungti prie Lietuvoje pristatomo specialaus projekto – „Ateities maistas”, skirto aptarti kaip tvarus žemės ūkis keičia maisto rinką ir kodėl kyla maisto kainos? Diskusijos metu kartu su kitais srities ekspertais pasidalinsiu savo įžvalgomis, kas ateityje garantuos tvaraus ūkininkavimo plėtrą, kokios tendencijos vyksta kitose ES šalyse, kokie iššūkiai laukia”, – pažymi dr. Arūnas Svitojus.

Šių metų „Lietuvos Davoso” svarbiausias tikslas – paskatinti Lietuvos ekonomikos ir verslo potencialo augimą, siekiant kurti stiprią Lietuvos valstybę. Juk tik ekonomiškai stipri valstybė bus įgali tinkamai finansuoti technologinę pažangą, švietimą, žmonių gerovę ir gynybą. Tik tokia valstybė bus saugi ir galės užtikrinti saugią ateitį jos žmonėms.

Todėl visus, kuriems rūpi Lietuvos ateitis, kviečiame atkreipti dėmesį į forume keliamas temas, akcentuojamus iššūkius ir identifikuojamus sprendimus, kurių tikslas – skatinti technologinę, ekonominę ir socialinę pažangą, didinti verslo ir žmonių gerovę, stiprinti mūsų valstybę.

„Lietuvos Davose“ šiemet vyks 25 sesijos ir keletas atskirų forumų. Su visa programa rekomenduojame susipažinti forumo svetainėje https://www.ekonomikoskonferencija.lt.

Tikimės, kad bendromis pastangomis telkdami Lietuvos visuomenę ir verslo, politikos, visuomenės lyderius atvirai diskutuoti ir sutarti dėl sprendimų, tikslų bei vertybių, kurios turi mus vienyti, jei norime kurti stiprią valstybę, mes tokią valstybę ir sukursime.

Forumas vyks gyvai ir bus transliuojamas internete.