LKTA kviečia tapti akcijos dalyviu!

Informuojame, kad jau patvirtinta akcijos „Atviros dienos kaime 2023″ data. Septintus metus iš eilės Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA)organizuojamas renginys vyks 2023 m. gegužės 19-21 d.

Ši akcija suburia sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus, kuomet šie atveria savo duris lankytojams bei siūlo ypatingas paslaugas ir pramogas kaime: žygius miškuose bei keliones upėmis, pasivaikščiojimą basakojų takais, lobių paieškas, pirties malonumus, pažintį su Amerikos indėnais ar Baltų kultūra, apsilankymus apžvalgos bokštuose, dvaruose, muziejuose ar išskirtiniame namelyje, įkurtame medyje… Amatininkai pristato ir pamoko įvairių rankdarbių – nuo verpimo iki keramikos, ūkininkai pristato pagamintą produkciją, supažindina su savo augintiniais. Lankytojai akcijos dienomis gali pabendrauti ir įsiamžinti su poniais, galvijais, įvairiausiais paukščiais ir ne tik! O augalininkystės ūkiuose galima mėgautis levandų aromatu, pasigrožėti dekoratyviniais medžiais bei įsigyti šviežių gėrybių. Lankytojai turi galimybę sudalyvauti įvairių kaimiškų skanėstų degustacijose, o įvairios edukacijos, sveikatingumo programos, kūrybos pamokos suteiks dar vieną galimybę iš naujo pažinti ir pamilti kaimą dar labiau!

Jei Jūs turite sodybą ar ūkį, esate amatininkas ar vedate įdomias edukacines programas kaime ir norite, kad apie Jus sužinotų kuo daugiau Lietuvos gyventojų, tapkite akcijos dalyviu! Pasiūlykite lankytojams nusipirkti Jūsų užaugintų ar pagamintų produktų, pasimėgauti kaimiškomis veiklomis. Tai puiki galimybė kuo daugiau žmonių iš miesto pritraukti į kaimą ir leisti jiems pajausti gamtos teikiamą džiaugsmą ir kaimo žmonių darbštumą, išmonę ir verslumą.

Norėdami dalyvauti akcijoje, užpildykite el. registracijos anketą iki 2023 m. vasario 10 d.https://forms.gle/pLsz2pgsoQFP3aXS9

Turite klausimų? Skambinkite tel. Nr. +370 635 57154 (LKTA, Kotryna)