LŪD kviečia į renginį Biržų rajone

2024 m. gegužės 17 d. (penktadienį) 14 val.  Lietuvos ūkininkių draugija (LŪD) kviečia į renginį „LŪD narių ir kitų kaimo politikos dalyvių komunikavimo būdai, skatinant socialinę įtrauktį ir didinant savivaldos organizacijų galią“.

Renginys vyks Kristinos ir Jūrio Milišiūnų avių ūkyje,  adresas: Dvargalių k. 1, Pačeriaukštės seniūnija, Biržų r.;

„Renginyje planuojame aptarti kaimo politikos dalyvių komunikavimo būdus, diskutuoti ir ieškoti sprendimų, kaip galėtume aktyvinti socialinę įtrauktį ir didinti savo organizacijos galią. Matau, kad šiandien mūsų narėms gal šiek tiek trūksta drąsos, gal reikia pastiprinimo, kad moterys išdrįstų viešai pasakyti, ką jos daro ir ką gali nuveikti. Lyderystė ir atstovavimas nuo apačios iki pat viršaus. Kiekviena LŪD narė pajėgi atstovauti ūkininkių interesams tiek savivaldoje, tiek bendruomenių ar kitose visuomeninėse organizacijose, Žemės ūkio rūmuose. Balsas organizacijos, kuri turi tokias gilias šaknis ir didžiulį potencialą, tikrai turėtų būti išgirstas. Kalbėsime ir apie socialinius klausimus, nes matome žmonių susirūpinimą, apie tai jau ne kartą diskutavome su draugijos narėmis: kaimiškosiose teritorijose paslaugos tolsta nuo žmogaus. Priemiestyje dar pusė bėdos, tačiau 25-30 km nuo centro – nėra viešojo transporto, medicinos, švietimo paslaugų… Draugijos misijoje yra gražiausi, tauriausi dalykai – pagalba žmonėms, edukacija, švietimas. Socialinis aspektas, yra vienas iš draugijos prioritetų”, – sako LŪD pirmininkė Algimanta Pabedinskienė.

Asmuo kontaktams ir informacijai LŪD pirmininkė Algimanta Pabedinskienė, Tel.nr. +370 699 35020, +370 698 48250  El. p. a.pabedinskiene@gmail.com