Ministro vizitas Raseiniuose

Per pastarąsias dvi savaites Raseinių rajone apsilankė du Lietuvos Vyriausybės nariai – ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

Spalio 15 d. Žemės ūkio ministras G. Surplys atvyko drauge su savo komandos nariais ir susitiko su Raseinių rajono meru Algirdu Griciumi bei Savivaldybės administracijos direktoriumi Liudu Kavaliausku. Susitikime taip pat dalyvavo Seimo pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius.

„Raseinių krašte daug darbščių ūkininkų, aktyvių kaimo bendruomenių, kurios susiduria su problemomis: tiesioginės išmokos ūkininkams, kaimo jaunimo verslumo skatinimo ir ūkininkavimo pradžios problemos, melioracijos, dėl hidrometeorologinių sąlygų patirti nuostoliai, melioracijos problemos ir kt. Ūkininkai ministrui pateikė daug klausimų, bet ne į visus klausimus sulaukė atsakymo, todėl ministras prižadėjo į klausimus atsakyti raštu ir atsiųsti tiesiogiai man“, – dalinosi mintimis po susitikimo ŽŪR Savivaldos organizatorė Raseinių rajone Skaidrutė Žuvelaitienė.

Į rajoną atvykę svečiai apsilankė Raseinių lopšelyje-darželyje „Liepaitė“, kur dalyvavo ŽŪR iniciatyvos, skirtos Lietuvos šimtmečiui paminėti „Auginu Lietuvai!“ šiltnamio atidaryme. Šiltnamis darželinukams buvo pastatytas rėmėjo UAB Danspin, kuriam vadovauja direktorius Rosvaldas Kunickas, dėka.

Darželinukai  šiltnamyje šiais metais augino pomidorus, agurkus ir salotas.