Mokymai „Pasiruošimas eksportui: kaip įveikti nematomus įėjimo į rinką barjerus?“

Vadovų lyderystės akademija kviečia registruotis į mokymus: „Pasiruošimas  eksportui: kaip įveikti nematomus įėjimo į rinką barjerus?“.

 Mokymų lektorė: dr. Jurgita Butkevičienė.

 Eksporto mokymai skirti pradedantiems eksportuotojams (<10% eksporto apimčių)

  1. Eksporto strategijos struktūra ir 5 didžiausi įėjimo į užsienio rinką barjerai.
  2. Pasiruošimas: kas ir ką? Eksporto vadybininko/ vadovo rolė. Motyvai eksportui. Produkto/ paslaugos tinkamumas eksporto rinkoms.
  3. Žvalgytuvės: kada, kur ir su kuo? Tinkamo partnerio pasirinkimas, kanalai, eksporto rinkų analizė.
  4. Pirmas eksportas: euforija ir rizikos. Galimos klaidos, rizikos ir verslo etika eksporto rinkose. Eksporto apimčių auginimas.

Mokymų dalyviai pagilins pardavimų eksporto rinkose kompetencijas ir asmenines savybes, reikiamas eksporto veiklai.

Lektorės veiklos patirtis:
dr. Jurgita Butkevičienė – tarptautinės IT įmonės direktorė. Ekspertinės sritys – instituciniai pokyčiai, institucinis antrepreneriškumas ir inovacijos, fintech ir blokų grandinių industrijos. Ankstesnė Jurgitos darbinė patirtis siekia daugiau nei 15 metų Verslumo ir Eksporto skatinimo agentūroje Versli Lietuva, įgyvendinant eksporto skatinimo politiką ir įvairių sektorių įmonių eksporto skatinimo projektus Lietuvoje ir užsienyje. Jurgita taip pat aktyviai įsitraukusi į nevyriausybinę ir labdaros veiklą: dvejus metus vadovavo diplomatinę bendruomenę ir Lietuvoje gyvenančias užsienietes jungiančiai Tarptautinei Moterų Asociacijai Vilniuje. Jurgitos ir inžinerinis, ir vadybinis išsilavinimas, globali tinklaveika verslo, valdžios, nevyriausybinio sektoriaus ir akademijos srityse bei tikslinės studijos Prancūzijos, Izraelio, Danijos ir JK universitetuose leidžia išplėsti dabartinių tyrimų ir veiklos lauką tarptautiniu mastu, gilinantis į inovacijas ir antrepreneriškumą industrijos lygiu bei įmonių tarptautinę plėtrą ir eksportą.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ

Kaina rūmų nariams – 99 EUR
Ne rūmų nariams – 199 EUR.

Dalyvių skaičius ribotas.

Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą išduoda programos vykdytojas KPPAR.

Papildoma informacija el. paštu ausra.misone@chamber.lt arba tel. +370 610 12791.

Data: 2024-02-01, nuo 10:00 iki 16:00

Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas