Moldovos verslo atstovai lankėsi Žemės ūkio rūmuose

Liepos 11-14 dienomis Lietuvoje vieši Moldovos Respublikos delegacija. Vizito tikslas – susipažinti su Lietuvos verslui ir žemės ūkiui atstovaujančiomis organizacijomis, jų vadovais, perimti gerąją lietuvių praktiką ir pasidalinti sukaupta patirtimi.

Liepos 12 d.  Moldovos Respublikos delegaciją Lietuvos žemės ūkio rūmuose (ŽŪR) pasitiko pirmininkas Andriejus Stančikas, pristatęs pagrindines ŽŪR veiklos kryptis, tikslus ir uždavinius, apžvelgęs ŽŪR organizacijų veiklas ir tikslus.

Moldovos Respublikos atstovai, kurių tarpe Vaisių gamintojų ir eksportuotojų asociacijos „Moldovos vaisiai“ atstovė Jurie Fala, Nacionalinės Moldovos darbdavių federacijos atstovė Julia Drumea, Moldovos moterų verslininkių asociacijos atstovė Alina Mitu, Moldovos ūkininkų federacijos „AGROinform“  atstovė Daniela Cuzicov, Moldovos pramonės ir amatų rūmų atstovas Vasile Nikolae, Moldovos bitininkų asociacijos atstovas Stefan Kondratiuk, Moldovos ūkininkų asociacijos atstovė Larisa Colomicenco, Vaisių perdirbėjų asociacijos atstovė Aurelia Prisacari, Bitininkystės ir kaimo plėtros asociacijos atstovas Nikolai Malisev.

Susitikimo metu skirtingoms asociacijoms atstovaujantys svečiai aptarė galimas bendradarbiavimo galimybes tarp Lietuvos žemės ūkio rūmų ir atskirų organizacijų bei Moldovos. Svečiai domėjosi Lietuvos žemės ūkio rūmų struktūra, teisine aplinka, projektine veikla, asociacijų teikiamomis paslaugomis ir finansavimo galimybėmis, vykdoma komunikacijos sklaida.

„Asociacija Lietuvos kredito unijos (ALKU) įgyvendina bendrą Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų projektą, kuris ne tik skatina bendradarbiavimo ir verslo plėtros galimybes, bet ir plečia akiratį. Užsienio šalių vizitai – neįkainojama patirtis. Tikimės, kad susitikimo metu pateisinsime svečių lūkesčius, o ateityje sėkmingai bendradarbiausime įgyvendindami kitus tokio pobūdžio projektus“, – sakė ALKU valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

[Best_Wordpress_Gallery id=”34″ gal_title=”moldovai”]