Pagerbti Akmenės rajono šauniausi ūkininkai

Lapkričio 4 d. pagerbti Akmenės rajono konkurso „Metų ūkis 2016“ nugalėtojai. Žemės ūkio rūmų pirmininko Andriejaus Stančiko padėkos raštais apdovanoti Kristinos ir Mariaus Levickų, Dianos ir Edmundo Gašpuičių ir Kazio ir Dovilės Joniškių ūkiai. Padėkos raštus įteikė Žemės ūkio rūmų pirmininko patarėja savivaldai Rimantė Misiūnienė ir Savivaldos organizatorė Akmenės rajone Aldona Noreikienė.

Kristina ir Marius Levickai jau 12 metų plėtoja mišrų ūkį: augina kviečius, miežius, kvietrugius, žirnius ir lauko daržoves. Valdo 56 ha žemės. Marius sumanus ir darbštus ūkininkas, energingas, besidomintis inovacijomis, todėl pasiekia puikių rezultatų.

Diana ir Edmundas Gašpuičiai jau devyneri metai plėtoja augalininkystės ūkį, valdo 75 ha žemės. Čia auginamos grūdinės kultūros, braškės, bulvės. Darbštūs ir sumanūs ūkininkai protingai investuoja ir džiaugiasi ūkininkavimo rezultatais.

Dovilė ir Kazys Joniškiai įregistravę ūkį 2001 metais,  šiandien valdo 91 ha žemės, kur augina grūdines kultūras. Joniškių šeima ne tik sumaniai tvarkosi savo ūkyje, bet ir aktyviai dalyvauja Papilės bendruomenės gyvenime. Dovilė yra Papilės miestelio bendruomenės pirmininkė.  O Kazys – jau eilę metų pelno geriausio artojo vardą.

Akmenės rajono konkurso „Metų ūkis 2016“ nugalėtojais pripažinti: Zita ir Vilijus Vaišvylai (I vieta), Audronė ir Andrius bei Jūratė ir Mindaugas Šiurkai (II vieta), Salomėja ir Davidas Jankauskai (III vieta).

20161104_155708