Pagerbti Plungės rajono žemdirbiai

Lapkričio 18 d. Mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje – Žemaičių Kalvarijoje (Plungės rajonas) įvyko žemdirbių šventė. Į miestelio kultūros namus sugužėjo aktyviausi ir darbščiausi rajono ūkininkai, kuriuos pagerbti atvyko Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas A. Stančikas, Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius A. Krauleidis,  Žemės ūkio  skyriaus vedėjas V. Januška,  Žemaičių Kalvarijos seniūnas L. Gricius.

Renginio metu Žemės ūkio rūmų direktoriaus Sigito Dimaičio padėkomis ir dovanėlėmis  buvo pagerbti: ŽŪKB „Pieno gėlė” kolektyvas ir direktorius Jonas Kuzminskas – už kooperacijos idėjų sklaidą, bendradarbiavimą su Žemės ūkio rūmais, už pagalbą organizuojant pieno dalinimo akciją Plungėje; Šateikių seniūnijos ūkininkai Ramutė ir Algirdas Žiliai – už aktyvią visuomeninę ir kultūrinę veiklą; Nausodžio seniūnijos ūkininkai Bronislava ir Romas Grausliai – už ūkininkavimo tradicijų puoselėjimą ir pažangų ekologinį ūkininkavimą.

Plungės rajono konkurso „Metų ūkis 2016″ nugalėtojais tapo Sandra ir Vytautas Kusai iš Žemaičių Kalvarijos sen., Lina ir Donatas Šleiniai iš Nausodžio sen.,  Donata ir Domas Masiliauskai iš Alsėdžių sen.

Geriausiojo Jaunojo ūkininko titulą pelnė Darius Rimgaila iš Nausodžio sen.

Gražiausios ūkininkų sodybos I-osios vietos nugalėtojais tapo Sandra ir Donatas Kakčiai iš Žemaičių Kalvarijos sen., II – osios vietos – Gražina ir Algimantas Lingiai iš Žlibinų sen., III-iosios – Paulina ir Antanas Vosyliai iš Kulių sen.

Žemdirbių šventę papuošė  ir svečius linksmino Žemaičių Kalvarijos moterų ansamblis „Crescendo“ , sportinių šokių studijos „Žingsnis“ šokėjai iš Plungės ir Žemaičių Kalvarijos moterų  šokių kolektyvas.