Partijų lyderiai pristatys žemės ūkio ir kaimo plėtros viziją

Jau rytoj – rugsėjo 14 d. (trečiadienį) Žemės ūkio rūmuose, Didžiojoje salėje vyks diskusija „Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros politika“.

Diskusijoje dalyvauti buvo pakviesti Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio, Partijos Tvarka ir teisingumas, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos ir Darbo partijos vadovai ir atstovai.

Į kvietimą dalyvauti diskusijoje atsiliepė ir dalyvaus: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir narys Bronius Markauskas,  Lietuvos socialdemokratų partijos – Albinas Ežerskis, Darbo partijos – Virginija Baltraitienė, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų – Kazys Starkevičius  ir Edmundas Pupinis, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Remigijus Osauskas ir Germantas Lamsodis, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos – Leokadija Počikovska.

Partijos Tvarka ir teisingumas atstovai kol kas į kvietimą neatsiliepė.

Diskusijoje dalyvaus Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų organizacijų (48), Rajonų savivaldybių vadovai ir atstovai, Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatoriai, bendruomenių atstovai, asmenys, užsiimantys žemės ūkio veikla, kuriantys verslą, mokslo ir mokymo institucijų atstovai.