Plungės TVM ir AB „Lytagra“ bendradarbiavimas

Lapkričio 23 dieną Plungės technologijų ir verslo mokykla bendradarbiaudama su AB „Lytagra“ surengė seminarą „Moderni technika šiuolaikiniam ūkiui“.  Seminaro tikslas – pristatyti naujausią žemės ūkio techniką, paskatinti ūkininkus taikyti inovacijas ir robotus gyvulininkystės ūkiuose.

Į seminarą rinkosi ne tik Plungės, bet ir gretimų rajonų ūkininkai. Ūkininkai ypač susidomėjo firmos „Fliegl“ priekabomis, puspriekabėmis, mėšlo kratytuvais, „Keenan“ pašarų dalytuvais, frontaliniais ir teleskopiniais krautuvais, „New Holland“ kombainais. Pienininkų akį patraukė „Lely“ firmos robotai.

Mokyklos direktorius Audrius Misiūnas pasidžiaugė, kad mokykloje šiuo metu mokosi per 700 mokinių, siekiančių įgyti profesiją.

AB „Lytagra“ valdybos pirmininkas Adomas Balsys pasidžiaugė draugiškais ryšiais su Plungės technologijų ir verslo mokykla, naujomis ir perspektyviomis specialybėmis, prasmingu bendradarbiavimu su darbdaviais – ūkininkais.

Gražaus mokymo institucijos ir verslo partnerio bendradarbiavimas buvo patvirtintas bendradarbiavimo sutartimi, kurią pasirašė Plungės TVM direktorius Audrius Misiūnas ir AB „Lytagra“ valdybos pirmininkas Adomas Balsys.