Praktiški NMA patarimai, kaip neprarasti išmokų

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), siekdama pagelbėti žemdirbiams kasdienėje jų veikloje, parengė 16 puslapių informacinį leidinį, skirtą tiesioginių išmokų bei su plotu susijusių Kaimo plėtros programos priemonių 2020 m. aktualijoms. NMA laikraštis netrukus pasieks savivaldybių žemės ūkio padalinius ir seniūnijose bus platinamas žemdirbiams. Kviečiame susipažinti su laikraščiu skaitmeniniu formatu.
NMA laikraštyje pateikiami patarimai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad būtų išvengta sankcijų, taip pat laikraštyje supažindinama su naujausiais taisyklių pakeitimais, paramos reikalavimais, gerosios ir blogosios praktikos pavyzdžiais, ūkio darbų kalendoriumi, teiktinų dokumentų terminais, patikrų grafiku, pateikiama kita naudinga informacija. Laikraščio tikslas – padėti žemdirbiams tinkamai vykdyti įsipareigojimus, kad šalies žemės ūkį pasiektų visa skirta parama.
„Šiuo sunkiu metu, kai pasaulis dėl koronaviruso pandemijos patiria didžiulių pokyčių, ypač svarbu, kad Lietuvos žemės ūkis išliktų stiprus, kad žemės ūkio subjektai turėtų pakankamai finansinių išteklių toliau vykdyti savo darbus. Nacionalinė mokėjimo agentūra siekia, kad tikruosius žemdirbius kuo greičiau pasiektų visa jiems skirta parama.“ – akcentuoja NMA direktorius Aleksandras Muzikevičius.
Kviečiame susipažinti su NMA laikraščio skaitmeniniu formatu čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.