Seimo Kaimo reikalų komiteto ir Žemės ūkio Rūmų tarybos bendras posėdis

Balandžio 12 d. (trečiadienį), 15 val.  kviečiamas Seimo Kaimo reikalų komiteto ir Žemės ūkio rūmų Tarybos bendras posėdis, kuris vyks Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai, III aukštas, Gedimino pr. 53, Vilnius).

2017 m. kovo 13 d. Žemės ūkio rūmų Tarybos nariai inicijavo ir priėmė sprendimą  organizuoti bendrą žemdirbių savivaldos lyderių ir atsakingų valdžios institucijų atstovų posėdį, kurio metu būtų aptarti žemės ūkio veiklos subjektams keliami aplinkosauginiai reikalavimai.

Europos Sąjungos Bendrosios žemės ūkio politikos (BŽŪP) siekis – padėti ne tik ūkininkams, bet užtikrinti visų ES gyventojų gerovę, nes tik bendra politika gali užtikrinti teritorinį ir aplinkosauginį stabilumą.

Aplinkos apsaugos, tvarios gamtos bei biologinės įvairovės išsaugojimo iniciatyvų svarbai skiriamas dėmesys ir keliami reikalavimai yra neabejotinai svarbūs ir būtini, tačiau numatytieji reikalavimai ir priemonės privalo būti moksliškai pagrįstos, logiškos ir suderintos su žemdirbių savivaldos institucija.

Dalyvauti posėdyje kviečiami Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeikai ir komiteto nariai, Seimo Sveikatos apsaugos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė ir komiteto nariai, Seimo Kaimo reikalų komiteto nariai, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Aplinkos apsaugos ministras Kęstutis Navickas, Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

KVIETIMAS IR DARBOTVARKĖ