Seminarai žemdirbiams aktualiais klausimais

Aplinkosaugos turinį sudaro vandens, oro, žemės, dirvožemio, augalijos, gyvūnijos, landšafto moksliškai pagrįstas ir protingas naudojimas bei jų apsauga. Rūpinimasis oro ir vandens švarumu, dirvožemio derlingumu, miškais, augalijos ir gyvūnijos pasauliu – tai ne kas kita, kaip rūpinimasis žmogaus sveikata, jo darbo, buities, poilsio sąlygomis bei savo ir kitų ateitimi. O tai pasiekiama taupiai naudojant žaliavas, energiją, įsisavinant atliekų neduodančias ar mažai atliekų duodančias naujas šiuolaikines technologijas.

Agrarinė aplinkosauga aktuali ir žemdirbiams, todėl jie aktyviai renkasi į šviečiamuosius renginius. Spalio 13 d. Aukštadvaryje rinkosi ūkininkai iš Trakų, Vilniaus, Elektrėnų ir Kaišiadorių rajonų į seminarą „Ekologiškų, išskirtinės kokybės ir biodinaminės produkcijos gamybos reikalavimai ir kooperacijos perspektyvos“, kurį skaitė Žemės ūkio rūmų konsultantė dr. Edita Karbauskienė.

Informaciją apie Žemės ūkio rūmų organizuojamus seminarus rasite:  https://www.zur.lt/events/

Maloniai kviečiame dalyvauti Jums aktualiame ir naudingame seminare. Visiems, dalyvavusiems seminaruose, išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.