Susitiko Moldovos ir Lietuvos verslo moterys

Liepos 12 d. Žemės ūkio rūmų Verslo salėje įvyko Lietuvos ir Moldovos verslo moterų tinklo prezentacija. Savo veiklą pristatė Lietuvos ūkininkių draugijos (LŪD) pirmininkė Virginija Žliobienė ir narės Galina Stasionienė ir Edita Rimšienė. LŪD narės ne tik pristatė savo veiklą, dalyvavimą tarptautinėse ir pasaulinėse parodose, projektinę ir šviečiamąją veiklą, kultūros puoselėjimą ir edukacijas, bet ir surengė LŪD narių rankomis austų juostų, nertų suknelių, skarelių, staltiesių, iš vilnos veltų mandalų, kiaušinių, atviručių, vaikams skirtų žaislų parodą, kuri sulauk4 didžiulio Moldovos atstovų susidomėjimo.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo plėtros skyriaus vadovė Vera Mileikienė pristatė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos sandarą, Kauno PPA rūmus. Supažindino su rūmų veiklomis, teikiamomis paslaugomis verslui, aktyvią verslo bendruomenės  veiklą per 11 rūmuose veikiančių klubų. Pateikė bendradarbiavimo su užsienio šalimis galimybes.

L.e.p. Lietuvos verslo moterų tinklo pirmininkė, UAB „Linolitas“  direktorė  Saulė Motiejūnienė pristatė  Verslo moterų tinklą, kurio pagrindinis tikslas – padėti moterims sėkmingai pradėti pradėti savo verslą, skatinti moterų verslo plėtros iniciatyvas bei aktyvesnį jų įsitraukimą į sprendimo priėmimo procesus ir suteikti moterims galimybę gilinti žinias įvairiuose mokymuose. Siekiant įgyvendinti šiuos tikslus moterys skatinamos darniau vienyti savo jėgas, glaudžiau bendradarbiauti, dalintis gerąja patirtimi, keistis naudinga informacija.

[Best_Wordpress_Gallery id=”35″ gal_title=”Moldova_moterys”]