Svarbi partnerystė

Balandžio 5 d. LR žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) atstovas Sigutis Jundulas dalyvavo Marijampolės profesinio rengimo centro (PRC) steigiamajame tarybos posėdyje.

Visi mokymo institucijos tarybos nariai yra paskirti Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu. „Pirmasis Marijampolės PRC tarybos posėdis vyko kaip ir numatyta, pagal darbotvarkę – patvirtintas darbo reglamentas, išrinktas tarybos pirmininkas – Linas Paknys, Marijampolės vežėjų asociacijos pirmininkas. Visi susipažinome su tarybos funkcijomis, pasirašėme įsipareigojimus, asmens duomenų viešinimo dokumentus, kad darbas vyktų konstruktyviai ir sklandžiai. tarybos posėdyje nutarėme rinktis ne rečiau kaip 4 kartus per metus. Mokyklos direktorius Gražvydas Juodišius pristatė mokymo institucijos vykdomas veiklas, darbus ir numatomas perspektyvas”, – dalinasi mintimis po posėdžio S. Jundulas.

Priminsime, kad LR ŽŪR bendradarbiauja su profesinio mokymo institucijomis, rengiančiomis specialistus kaimui ir žemės ūkiui jau per 20 metų, todėl socialinė partnerystė išlieka svarbi ir aktuali. Tik bendradarbiaujant darbdaviams ir mokymo institucijų atstovams, pedagogams bei mokiniams įmanomas kokybiškas specialistų parengimas, kuris tiesiogiai įtakoja integraciją į darbo rinką.