Sveikiname fotokonkurso nugalėtoją!

Sveikiname fotokonkurso „Kokybiškas maistas – sveikas žmogus ir aplinka!“ nugalėtoją, kuria tapo Rokiškio rajono ūkininkė Birutė Dapkienė.

Nugalėtojai Žemės ūkio rūmai įteiks pilną pintinę ekologiškų ir nacionalinės žemės ūkio ir maisto produktų kokybės produktų. Prizo vertė – 150-170 eurų.

Atrenkant nuotraukas konkursui buvo vertinamas kūrybingumas, nuotraukos kokybė ir emocija užfiksuota nuotraukoje, atspindinti Žemės ūkio rūmų parodos temą. Be to, Birutės Dapkienės nuotrauka Žemės ūkio rūmų socialiniame tinkle „Facebook“ surinko 214 paspaudimų „mėgti“.

Konkurso nugalėtojos nuotrauka bus naudojama Žemės ūkio rūmų spalio 14 d. organizuojamos mugės „Kokybiškas maistas – sveikas žmogus ir aplinka!“ viešinimui.

Mugės tikslas – šviesti visuomenę, populiarinti ir skatinti vartoti Lietuvoje užaugintus kokybiškus žemės ūkio ir maisto produktus.

Mugėje kviečiami dalyvauti ūkininkai/žemės ūkio veiklos subjektai, auginantys ekologiškus ir išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktus.

Mugės viešinimui bus gaminami plakatai, stendai, lauko reklama, kur bus naudojama konkurso nugalėtojo nuotrauka.

Žemės ūkio rūmai už originalią nuotrauką ir užfiksuotą teigiamą emociją taip pat apdovanos konkurso dalyvę Editą Aleksandravičienę iš Šiaulių rajono, kuri atsiuntė konkursui savo dukrytės nuotrauką. Nuotrauka Žemės ūkio rūmų socialiniame tinkle „Facebook“ surinko 79 paspaudimus „mėgti“.

Ačiū visiems konkurso dalyviams.