Šventė Lenkelių kaimo bendruomenėje

Rugsėjo 24 dieną Lenkelių kaimo bendruomenėje vyko nuotaikinga Rudens šventė. Peržengus Rudens lygiadienio – astronominio rudens pradžios ribą, kuri šiemet stojo rugsėjo 22 dieną 17 val. 21 min., buvo nuspręsta šį įvykį pažymėti, parodant šiltojo metų laiko pabaigą ir perėjimą į šaltąjį laikotarpį.

Į šventę rinkosi tie, kas pasiilgo šventinės nuotaikos, dainų, draugiškų varžybų azarto, malonaus kaimyniško pasibuvimo ir sporto aikštelėje, ir prie vaišių stalo.

Kad šventė būtų saugi, rūpinosi Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkė Skaidrutė Žuvelaitienė, priminusi saugaus eismo taisykles ir mažiems, ir dideliems šventės dalyviams bei apdalinusi juos atšvaitais. Sporto varžybų organizatoriai buvo aprūpinti ryškiomis liemenėmis.  Varžybose buvo rungtyniaujama smiginio, krepšinio baudų, kamuoliuko mėtymo rungtyse. Ypač daug juoko ir teigiamų emocijų kėlė rato ridenimo ir žvejo bato metimo į tolį rungtys.  Jose apdovanojimus pelnė Kęstutis Veverskis, Mantas Urba ir į šventę atvykęs rajono Tarybos narys Andrius Bautronis.

Susirinkusiuosius skambiomis dainomis ir linksmais pasakojimais džiugino Katauskių kaimo bendruomenės moterų ansamblis.  Dovanėlėmis ir padėkos raštais apdovanoti gražiausiai besitvarkančių sodybų šeimininkai,  rudens puokščių, papuošusių bendruomenės namus, kūrėjai.  Smagi rudeninė vakaronė tęsėsi visą popietę.  Renginio organizatoriai dėkoja bendruomenės jaunimui už aktyvų dalyvavimą sporto varžybose, ūkininkės Birutės Andriulienės šeimai – už prizus ir dovanėles, visiems dalyviams – už šventinę nuotaiką.

Raseinių r. Lenkelių kaimo bendruomenės narė Jolanta Gudeikytė