Unikalus renginys, kurį reikia ne pamatyti, o dalyvauti

Dar neteko gyvai pamatyti linarūtės, išbandyti lino darbų linksmumą ir drauge padainuoti? Tada šis renginys kaip tik Jums. Visa tai galėsite patirti  edukacinėje  rudens lino darbų šventėję LINO MŪKA, kur būsite ne stebėtojas, o dalyvis.  

Renginys vyks Rokiškio r. Panemunėlio sen. Vėbrių kaime

https://www.google.lt/maps/@55.8909072,25.3927371,6207m/data=!3m1!1e3?hl=lt

„Lino mūka“ – tai jau 9 – oji edukacinė – kultūrinė rudens šventė, kurioje  praeities tradicijos, dabarties kūrybiškumas ir lino kančia virsta šiltu žmonių bendravimu,  tai malonus pažintinis pasibuvimas, bendravimas, edukacija, kartu ir poilsis su muzika aukštaitiškame vienkiemyje

Čia lydimi dainų  stebėsite, o norintys ir išbandysite linų darbų linksmumą. Linai raunami, klojami į pievą, statomi ir rišami į pėdus, paskui statomi į gubas, kraunami į arklinį vežimą ir vežami į kiemą, kur darbščios moterys linus, mina, bruka, šukuoja, verpia ir audžia, o vyrai virves veja.

Minsime mįsles, susipažinsime su linų darbų papročiais. Veiks tautodailininkų mugė. Parsivešite puokštę linų.

Jau tapo tradicija į renginį atvykti pasipuošus lininiais rūbais arba bent jau lininiu akcentu.

Padirbėję galėsite pailsėti klausydami koncerto  „NE TIK APIE MEILĘ”. Išsiskleis žinomos ir mylimos melodijos: garsiausios arijos ir duetai iš miuziklų, operečių, populiarios dainos. Na, o jas atliks dainininkai, kurių balsai, charizma ir meistriškumas atskleis tikrąjį vokalinės muzikos spindesį: tenoras Egidijus Bavikinas, sukūręs įsimintinus vaidmenis miuzikluose „Ugnies medžioklė su varovais“, „Paryžiaus katedra“,  „Aida“,  „Karmen“, ir kt. netruks įrodyti, jog koncertuose jo personažai tokie pat gyvi, įtikinami, kaip ir spektakliuose. Žavingoji dainininkė Ona Kolobovaitė, projekto „Triumfo arka“ laureatė,  užburianti muzikalumu ir nuoširdumu, pakvies išgyventi kiekvieną muzikos taktą bei kartu patirti dainose atsiskleidžiančias jausmų audras, akomponuojant  pianistei Beatai Vingraitei- Andriuškevičienei.

Bilietai platinami per Tiketa lt. ir Rokiškio turizmo ir amatų informacinį centrą (TIC) Bilieto kaina 7 eur.

Vaikai iki 10 metų leidžiami nemokamai.

Gyvūnai  – įleidžiami.

Mus rasite   https://www.google.lt/maps/@55.8949767,25.3929526,4142m/data=!3m1!1e3?hl=lt

Bilietai čia https://www.tiketa.lt/LT/lino_muka_edukacine_lino_darbu_svente_25735