ŽŪR apdovanojimai konkurso ,,Žemės ūkio technikos specialistas 2023″ dalyviams

2023 m. balandžio 27 d. Žemės ūkio rūmų Kaimo plėtros ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Irmina Kudarauskienė dalyvavo Aukštaitijos profesinio rengimo centro organizuotame respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse ,,Žemės ūkio technikos specialistas 2023″.

„Žemės ūkio rūmai (ŽŪR) džiaugiasi tokia Aukštaitijos profesinio rengimo centro iniciatyva organizuoti respublikinį konkursą žemės ūkio specialistams. Šiais metais konkursas organizuojamas jau antrą kartą. Pirmasis vyko pernai. Jame taip pat dalyvavau kaip ŽŪR atstovė ir komisijos narė. Džiugina tai, kad šiais metais konkursas sulaukė daugiau dalyvių – jų buvo net 24. Tai puiki profesinio orientavimo priemonė ir paskatinimas domėtis profesija, nuolat gilinti teorines žinias ir praktinius gebėjimus. Mes nuo ŽŪR įsteigėme 3 prizus, kurie šiais metais atiteko „Valtra” traktorių važiavimo su priekaba rungties nugalėtojams. Svarbu ir tai, kad mokiniai prieš išbandydami savo praktinius gebėjimus, turėjo atlikti ir teorijos užduotis. Konkurse dalyvavę mokiniai tikrai motyvuoti ir su didele atsakomybe atliko tiek teorines, tiek praktines užduotis, puikiai pademonstravo važiavimo traktoriumi su priekaba gebėjimus”, – sakė Irmina Kudarauskienė.

ŽŪR įsteigti prizai atiteko „Valtra” traktorių  važiavimo su priekaba rungties nugalėtojams:

I vieta – Deivydas Valančius (Plungės technologijų ir verslo mokykla).

II vieta – Kristupas Šedauskas (Raseinių technologijos ir verslo mokykla).

III vieta – Mantvydas Niaura (Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyrius).

Respublikinio konkurso ,,Žemės ūkio technikos specialistas 2023″ nugalėtojai buvo apdovanoti ŽŪR padėkomis ir specialiaisiais prizais, kuriuos įteikė Žemės ūkio ministerijos Strateginio planavimo departamento direktorė Virginija Žoštautienė.

I vieta – Arūnas Kurapka (Daugų technologijos ir verslo mokykla).

II vieta – Mažvydas Pleskys (Aukštaitijos profesinio rengimo centras).

III vieta – Povilas Kalasauskas (Aukštaitijos profesinio rengimo centro Anykščių filialas).

Konkurso specialiuoju prizu buvo apdovanota konkurse dalyvavusi vienintelė mergina.