ŽŪR nariai kviečiami į renginį ‘’Žiedinės ekonomikos potencialas Lietuvoje"

Š.m. rugsėjo 27 d. Fizinių ir technologijos mokslų centre (Saulėtekio al. 3, Vilnius) vyks renginys ‘’Žiedinės ekonomikos potencialas Lietuvoje, įgyvendinant sumanios specializacijos strategiją’’.

Šis renginys yra „Inovacijų savaitės 2016” renginių ciklo dalis, skirta mokslo, verslo ir valdžios atstovams, kurie siekia mažinti atliekų kiekius ir išteklių naudojimą pažangiu produktų projektavimu, pakartotiniu produktų naudojimu ir perdirbimu, darniu vartojimu ir naujoviškais verslo modeliais.

Dalyviai renginio metu turės galimybę:

  • sužinoti kaip sumažinti atliekų srautus ar paversti jas ištekliais;
  • susipažinti su verslo plėtojimo tendencijomis ir galimybėmis žiedinės ekonomikos srityje;
  • įvertinti galimybes pasinaudoti viešaisiais finansavimo šaltiniais kuriant ir vystant eko-inovacijas (produktus/paslaugas/procesus);
  • surasti potencialių partnerių ir žinių, galinčių padėti išvystyti iniciatyvas iki konkrečių projektų.

Dalyvauti renginyje maloniai kviečiamos Žemės ūkio rūmų organizacijos. Į renginį būtina registruotis iš anksto iki rugsėjo mėn. 20 d. paspaudus šią nuorodą:

https://goo.gl/forms/BOWHoVBl4mb0EBHr1

Renginio pradžia – 13.00 val., renginio pabaiga – 18.00 val.

Renginio PROGRAMA : Žiedinė_ekonomika

Antroje renginio dalyje yra numatoma mokslo ir verslo kontaktų užmezgimo renginys, kurio metu bus siekiama paskatinti partnerystę bei identifikuoti bendras mokslo-verslo, verslo – verslo, mokslo – verslo – valdžios galimas vystyti iniciatyvas ir projektus žiedinės ekonomikos kontekste.