ŽŪR pirmininkui – garbingas apdovanojimas 

Lapkričio 8 d. Palukščio dvare, Raseinių r. vykusioje Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos (LKSKA ) „Nemunas“ metinėje konferencijoje už nuopelnus Lietuvos kaimo sportui garbės ženklu – aukso ir sidabro žvaigžde buvo apdovanotas ir pagerbtas Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų pirmininkas dr. Arūnas Svitojus.

Šiemet LKSKA „Nemunas“ metinėje konferencijoje dalyvavo gausus asociacijos narių būrys ir 62 asocijuotų narių.  Renginyje dalyvavo svečias iš Indijos, medicinos mokslų daktaras, alternatyvios medicinos puoselėtojas Virje Khosla, kuris perskaitė paskaitą apie Indijos religijas ir kultūrą.

Konferencijoje buvo pristatyta LKSKA „Nemunas“ valdybos pirmininko ataskaita už 2019 m. Tarptautinius renginius ir programas pristatė sporto organizatorius Mindaugas Levickis.

Konferencijoje į narius buvo priimtos dvi naujos asociacijos – „Dusetų jachtklubas“ ir „Sporto renginiai“.

LKSKA „Nemunas“ apdovanojo aktyviausias kaimo seniūnijas – Dusetų, Alantos, Antazavės;  Kaimo bendruomenes –  Alksnupių, Obelių, Ukrinų, Naisių, Zarasų r. neįgaliųjų asociacija ir Lietuvos totorių asociacija. Aktyviausiais kaimo sporto klubais buvo įvardinti – Degaičių, Ryškėnų, Alytos, Ąžuolo, Gajos ir Girionių klubai. O mokymo institucijų tarpe aktyviausios buvo Ukmergės TVM, Adutiškio pagrindinė mokykla ir Butrimonių gimnazija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.