ŽŪR sveikinimai ir taurė Rokiškio lopšeliui – darželiui „Varpelis”

Lapkričio 24 d. Lietuvos žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) pirmininkas dr. Arūnas Svitojus pasveikino Rokiškio lopšelio -darželio „Varpelis” bendruomenę veiklos 40-mečio proga.

„Dėkojame darželio direktorei ir auklėtojoms už puikias iniciatyvas, įgyvendinamus projektus, tarptautinę veiklą ir ne tik Rokiškio, bet ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulio mastu, o svarbiausia – už mažųjų piliečių ugdymą, jų darbštumo, meilės darbui, atsakomybės puoselėjimą, kuris, kaip jau įrodė darželio auklėtiniai, efektyviausiai pavyksta vykdant veiklas. Prasminga veikla atsispindi Jaunųjų ūkininkų ratelio „Smalsutės sodelis“ darbeliuose ir šiandien ypatingai smagu būtent Rokiškio lopšelio – darželio „Varpelis” auklėtiniams įteikti LR ŽŪR organizuoto konkurso „Augink ir Tu“ nugalėtojų taurę ir diplomą ir už pasišventusį darbą padėkoti Jaunųjų Ūkininkų Ratelio „Smalsutės sodelis” veiklų koordinatorei Meilutei Kvedaravičienei. Džiaugiamės jūsų socialine partneryste ir sveikindami gražaus jubiliejaus proga dėkojame už jūsų darbą ugdant mažuosius ateities Lietuvos piliečius, kurie sėkmingai įsilies į regionų plėtrą“, – sakė dr. A. Svitojus.

40-ties metų istoriją ir veiklą glaustai, bet išsamiai pristatė lopšelio – darželio „Varpelis” direktorė Sigita Baranovskienė. Tarp direktorės apžvelgtų veiklų ne tik personalo kvalifikacijos tobulinimas, patirties sklaida, dalyvavimas respublikiniuose STEAM, sveikatą stiprinančių, aktyvių mokyklų tinkluose, respublikinėje ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų  asociacijos (RIUKKPA), respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ veikloje, bet ir partnerystės tinkluose per „Erasmus+“, „eTwining“ programas su Vokietija, Belgija, Lenkija, Čekija, Slovakija, Bulgarija ir kt. šalimis.

Darželio direktorę ir visą bendruomenę sveikino Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas, mero pavaduotojas Tadas Barauskas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Jolita Geidanienė.

„Darželio bendruomenės ir direktorės susiklausymas, bendras darbas, naujos iniciatyvos ne tik rajono, šalies, bet ir tarptautiniu mastu bei pasiekimai vaikų ugdymo procese džiugina ne tik darželinukų tėvus, bet ir rajono bendruomenę, ūkininkus. Smagu matyti, kai šiltnamyje triūsia ir įspūdžiais dalinasi vaikučiai, kai nuo pavasario ant darželio palangių dygsta sėklyčių daigeliai, o rudenį organizuojama darželinukų užauginto derliaus šventė… Smagu bendrauti su motyvuotais ir iniciatyviais darželio bendruomenės atstovais, kurie deda visas pastangas, kad darželyje būtų jauku, įdomu, netrūktų vis naujų ir prasmingų veiklų. Dideli darbai prasideda nuo mažų“, – sako LR ŽŪR Savivaldos organizatorė Rokiškio rajone.

Nors jubiliejaus šventė vyko nuotoliniu būdu, tačiau svečių netrūko, o puikią nuotaiką svečiams dovanojo Rokiškio lopšelio – darželio „Varpelis” auklėtiniai.