ŽŪR sveikinimai šauniausiems Telšių rajono ūkininkams

Lapkričio 15 d. Lietuvos žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) vicepirmininkas Vytautas Buivydas sveikino šauniausius Telšių rajono ūkininkus, susirinkusius į konkurso „Metų ūkis 2019” apdovanojimų vakarą, kuris šiais metais vyko Tryškių seniūnijoje Ubiškės kaime.

LR ŽŪR vicepirmininkas V. Buivydas apdovanojo Telšių rajono ūkininkus Virginiją ir Albiną Butikius, Editą Milienę,  Daivą Gužauskienę, Augustiną Martinkų, Sigitą Dapšytę už sėkmingą mokslo žinių pritaikymą savo ūkiuose, o ūkininkus Daivarą Skiočių ir Žygimantą Skiočių – už sėkmingą ūkio plėtrą  ir aktyvią visuomeninę veiklą.

Savo apsilankymu rajono ūkininkus pagerbė meras Kęstutis Gusarovas, administracijos direktorius Imantas Motiejūnas, Tarybos narė Vilma Rumšienė, seniūnai ir kiti garbūs svečiai.

„Kiekvienam mūsų gimtasis kraštas yra labai svarbus. Tai pats gražiausias ir širdžiai mieliausias lopinėlis visame pasaulyje. Tai vieta, kurioje mes gimėme ir augame, patiriame nepakartojamus įspūdžius. Gimtasis kraštas – namai, kurių negalima pamiršti, kurie palydi išeinant ir pasitinka grįžtant. Ir laukia grįžtančių… Tik savo gimtajame krašte sutinkame nuostabiausius žmones, matome jų atliktus darbus. Šiandien dėkoju visiems Telšių rajono ūkininkams už nuoširdų darbą. Džiaugiuosi visų ūkininkų žemaitišku atkaklumu ir optimizmu bei linkiu ir toliau tęsti gražias žemdirbystės tradicijas“, – sako LR ŽŪR savivaldos organizatorė Telšių rajone Edita Šerlinskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.