ŽŪR sveikinimas prancūzų tautai

2019 m. liepos 14 d. LR ŽŪR pirmininkas dr. Arūnas Svitojus dalyvavo Prancūzijos ambasados priėmime Bastilijos paėmimo dienos proga ir pasveikino prancūzų tautą su nacionaline švente.

„Prancūzai buvo vieni pirmųjų, padėjusių atsikūrusios Lietuvos ūkininkams – Prancūzijos žemės ūkio rūmai ir kooperatyvai dalijosi savo patirtimi kooperacijos, gyvulininkystės, augalininkystės, jaunimo įtraukties į ūkininkavimą ir kaimo plėtros srityse – šie ryšiai yra išlikę iki šiol” – sakė A. Svitojus.

LR ŽŪR pirmininkas A. Svitojus taip pat susitiko su Prancūzijos ekonomikos atašė Luc Boyer.

„Prancūzijos revoliucija įtvirtino kelis pagrindinius principus – nuosavybės neliečiamybę ir žodžio laisvę. Iš šių pamatų kyla visos kitos politinės ir pilietinės teisės ir laisvės – jie užtikrina piliečių saugumą“ – liepos 14 d. šventėje sakė L. Boyer. Taip pat buvo aptartos tolesnės LR ŽŪR bendradarbiavimo su Prancūzijos žemės ūkio rūmais galimybės.

Griežtai draudžiama Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LR ŽŪR kaip šaltinį.