A.Svitojus: bendruomenės-svarbios ŽŪR narės

Rugpjūčio 24 d. Biržų r. kaimo bendruomenių sąjungos sąskrydis „Skrydis 2019 – būkime kartu!”, vykęs Rinkuškių bendruomenėje prasidėjo bendra daina, susikibus visiems į bendrą ratą.

„Bendruomenės – atlieka svarbų vaidmenį ne tik vietos gyvenime, bet ir visos šalies kaimo plėtroje. Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjunga yra aktyvi LR žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) narė, teikianti konstruktyvius siūlymus dėl kaimo problemų sprendimų. Džiaugiamės, kad kaimo bendruomenės – yra dalis Rūmų”, – kalbėjo LR ŽŪR pirmininkas A. Svitojus.

Sveikindamas Biržų rajono kaimo bendruomenę su 15-os metų gyvavimo jubiliejumi LR ŽŪR pirmininkas A. Svitojus dėkojo pirmininkei Vidai Jasinevičienei už bendruomenių vienijimą bendriems tikslams ir darbams.

Už bendruomenės telkimą, suteikiamas galimybes ne tik Biržų, bet ir aplinkinių rajonų jaunimui atskleisti savo talentus, kūrybines galias ir gebėjimus, unikalios jaunimo meno ir sporto šventės „Moki? Gali? Parodyk!” organizavimą LR ŽŪR pirmininkas apdovanojo Ančiškių kaimo bendruomenės pirmininkę Kristiną Aukštikalnienę.

Biržų kaimo bendruomenių sąjungą atvyko pasveikinti ir Seimo nariai, Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorius Vidas Eidukas, Tarybos narys Valdemaras Valkiūnas, Biržų rajono policijos komisariato komanda, Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovai, Vilniaus Šeškinės bendruomenių sąjungos pirmininkas Olegas Beriozovas ir kt. svečiai.

„Dėkoju visoms mūsų krašto bendruomenėms už aktyvumą, už iniciatyvas, už puikias organizuojamas šventes, kurios garsina rajono vardą visoje Lietuvoje. Manau, kad buvusi bendruomenių sąjungos pirmininkė a.a. Nijolė Šatienė džiaugiasi matydama mūsų darbus iš dangaus”, – kalbėjo V. Jasinevičienė.

Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungą ir jos pirmininkė Vidą Jasinevičienę jubiliejaus proga sveikino Obelaukių, Klausučių, Šiekštininkų, Vabalninko ir kt. bendruomenės, nešinos pyragais, gėlių puokštėmis, krepšiais obuolių…

Buvo pasveikintos ir apdovanotos Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos narės, šiais metais švenčiančios veiklos jubiliejus: Kilučių, Kudžgalio, Liesiškio, Pasvaliečių, Pučiakalnės – 15 metų, Būginių, Rovėjos – 10.

Sąskrydyje užsiėmimų netrūko nei mažam, nei jaunam, nei senjorui. Čia veikė šaškių turnyras, smiginio varžybos, dviračių ir velomobilių lenktynės, baudų mėtymas, petankė, giros kilnojimas ir net lovų slalomas.

Vaišingi ir svetingi biržų krašto bendruomenių žmonės svečius ir vieni kitus vaišino blynais, žuviene, sūriais, gira, medumi ir kitais gardumynais.

Biržų rajono policijos komisariatas puikiai įveiklino mažuosius sąskrydžio dalyvius, o Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo puikią edukaciją, kaip suteikti pirmąją pagalbą.

[Best_Wordpress_Gallery id=”366″ gal_title=”2019_08_24″]

Griežtai draudžiama Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LR ŽŪR kaip šaltinį.

.