AKTUALU pieno gamintojams, parduodantiems pieną ir/ar pieno produktus

Gamintojai, parduodantys tiesiogiai vartoti pieną ir (arba) pieno produktus, nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki 2020 m. liepos 31 d. privalo pateikti deklaraciją už praėjusį apskaitos laikotarpį.

Gamintojai, turintys galimybę naudotis elektronine bankininkyste, nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki 2020 m. liepos 31 d. gali jungtis prie PAIS interneto svetainėje www.vic.lt ir pats užpildyti deklaracijos elektroninę formą už praėjusį apskaitos laikotarpį (įvesti nurodytus elektroninius deklaracijos duomenis, juos sutikrinti bei patvirtinti deklaracijos pateikimą). Deklaracija laikoma pateikta tik ją patvirtinus. Juridinio asmens vadovui prieiga prie PAIS sukuriama pateikus prašymą (priedas) Centrui.

Gamintojai, neturintys galimybės ar nenorintys naudotis elektronine bankininkyste, nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki 2020 m. liepos 31 d. gali kreiptis į savivaldybę telefonu arba elektroniniu paštu, arba paštu, arba kurjerio pagalba bei pateikti pasirašytą deklaraciją ar duomenis, reikalingus deklaracijai užpildyti.

Nesant galimybės deklaracijos ar duomenų pateikti kitais būdais, gamintojai gali atvykti į savivaldybę nuo 2020 m. gegužės 4 d. iki 2020 m. liepos 31 d. ir pateikti duomenis, reikalingus deklaracijai užpildyti. Savivaldybės atsakingi darbuotojai prisijungia prie PAIS ir užpildo deklaracijos elektroninę formą už praėjusį apskaitos laikotarpį (įveda nurodytus elektroninius deklaracijos duomenis bei juos sutikrina pagal gamintojo pateiktus duomenis). Užpildžius ir sutikrinus deklaraciją PAIS, savivaldybės darbuotojas atspausdina 2 deklaracijos egzempliorius. Savivaldybės darbuotojas ir gamintojas patikrina deklaracijos duomenis ir patvirtina jų teisingumą, pasirašydamas abiejuose deklaracijos egzemplioriuose (jeigu gamintojas pateikė duomenis telefonu, el. paštu ar paštu, tuomet jis privalo atvykti pasirašyti deklaracijoje ne vėliau kaip iki 2020 m. rugpjūčio 14 d. Jeigu gamintojas neatvyksta pasirašyti iki 2020 m. rugpjūčio 14 d., tuomet savivaldybė per 3 darbo dienas el. paštu pagalba@vic.lt apie tai informuoja Centrą, kuris atmeta deklaraciją PAIS bei apie tai informuoja pieno gamintoją per 5 darbo dienas). Savivaldybės darbuotojo ir gamintojo parašais patvirtintas pirmas egzempliorius saugomas savivaldybėje, o antras atiduodamas pieno gamintojui.

Kilus klausimams – rašykite pagalba@vic.lt ar skambinti telefonais: (8 5) 266 0628 arba (8 5) 264 8861, arba (8 5) 264 8863, arba (8 5) 264 8852.

Pieno gamybos ir realizavimo metinės deklaracijos už 2019-2020 metų apskaitos laikotarpį forma pieno gamintojams, kurie į savivaldybę kreipsis el. paštu, paštu, kurjerio pagalba.

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.