DĖMESIO! Kviečiame dalyvauti apklausoje ir prisidėti prie tyrimo rezultatų

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos tyrėjų komanda kviečia Lietuvos ūkininkus dalyvauti apklausoje „Tyrimas dėl žemės ūkio veiklos subjektų bendradarbiavimo tobulinimo” (tiriamojo projekto užsakovas: Lietuvos žemės ūkio ministerija).

Šiuo projektu mokslininkai siekia parengti rekomendacijas dėl žemės ūkio subjektų bendradarbiavimo tobulinimo, žemės ūkio subjektų konkurencinių galių ir pridėtinės vertės padidinimo tiekimo grandinėje bei modernių bendradarbiavimo formų tolimesnio skatinimo.

Gerbiamų ūkininkų prašome pasidalinti savo patirtimi bei nuomone ir užpildyti anketą paspaudus šią nuorodą: 

https://www.surveymonkey.com/r/X7ZJVRM 

Jūsų atsakymų labai lauksime iki kovo 31 d. Garantuojame apklausos anonimiškumą ir prižadame, kad Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti tik apibendrintoje formoje rekomendacijoms parengti.

Taip pat prašome pagal galimybę pasidalinti anketos nuoroda su kitais savo kolegomis ūkininkais, pakviečiant ir Juos sudalyvauti tyrime.

 

Tyrėjų komandos vardu dėkojame už skirtą laiką ir geranorišką bendradarbiavimą

Tyrėja Doc. Dr. Jurga Bučaitė-Vilkė,   El. paštas: jurga.bucaite-vilke@vdu.lt

Sociologijos katedros vedėja, Socialinių mokslų fakultetas, Vytauto Didžiojo universitetas;

 

Projekto vadovas Prof. Dr. Rimantas Dapkus,  VDU Žemės ūkio akademijos tarybos narys,  Lietuvos regioninių tyrimų instituto prezidentas, Mob.tel.: +370-687-41422 , El.paštas: Rimantas.Dapkus@VDU.LT