DOJUS agro centras Suvalkijos regione

Birželio 29 d. Žemės ūkio rūmų vicepirmininkas Bronius Markauskas sveikino Suvalkijos regione moderniausią žemės ūkio technikos centrą DOJUS agro.

Šakių rajone įsikūręs naujas, itin modernus, net 1300 kv. metrų dydžio DOJUS agro  prekybos ir techninės priežiūros centras. Į šį objektą buvo investuota daugiau nei 1,7 mln. eurų.  Naujasis centras klientams duris atvers jau nuo š.m. liepos 1 d.

Naujojo DOJUS agro Šakių regioninio centro atidarymo, kuriam dirigavo aktorius Darius Petkevičius, metu svečiai sulaukė daug malonių staigmenų – čia buvo galima susipažinti su naujojo centro galimybėmis, pabendrauti su kompanijos vadovais, taip pat vyko nuotaikinga loterija, kurios metu išloštas ne vienas vertingas prizas.

Renginį atidarė įspūdingas gatvės gimnastų „Quattro“ pasirodymas, o šventę vainikavo aiktelėti privertęs šou – su liepsnomis, propanu, kurio produktais ir kitais šou elementais svečiams buvo patiektas tortas. Susirinkusieji taip pat klausėsi gražiausių Vaidos Genytės dainų, renginyje pasirodė Šakių dūdų orkestras bei tautinių šokių kolektyvas „Pynė“.

DOJUS įmonių grupių vadovas Donatas Dailidė džiaugiasi, jog tęsi savo klientams duotus pažadus. „Pildome savo pažadą ūkininkams -būti arčiau jų. Naujajame centre mūsų klientai ras vieną didžiausių žemės ūkio technikos ekspozicijų regione, todėl tikime, jog kiekvienas užsukęs atras tai, ko ieško“,- teigia D. Dailidė.

Ypač greitos ir kokybiškos paslaugos bus teikiamos, turint platų atsarginių dalių asortimentą naujojo centro sandėliuose, 405 kv. m. šiuolaikiškai įrengtose serviso patalpose, aprūpintose pačia moderniausia serviso įranga, klientų technika rūpinsis  profesionalūs serviso darbuotojai. Visame Suvalkijos regione klientų technika rūpinsis net 7 serviso ekipažai.

Pasak DOJUS įmonių grupės vadovo D. Dailidės, per 24 įmonės gyvenimo metus nepriekaištingas serviso darbas tapo įmonės vizitine kortele: „Šio centro statybos ir atidarymas yra ilgalaikės mūsų plėtros strategijos dalis, kuria siekiame sukurti geriausias sąlygas ir infrastruktūrą aptarnauti klientų turimą techniką“.

Šiuo metu DOJUS agro yra didžiausia vakarietiškos žemės ūkio technikos tiekėja Lietuvoje bei rinkos lyderė  daugelyje pagrindinių mašinų kategorijų. Ji  atstovauja tokius prekės ženklus, kaip „John Deere“, „KUHN“, „Koeckerling“, „Western Fabrication“ ir k.t.  Šioje įmonėje yra sukurta daugiau nei 175 darbo vietos. „DOJUS agro“ prekybos ir techninės priežiūros centrai įsikūrę Kaune bei Šiauliuose, o regioniniai techninės priežiūros centrai yra Vilniuje, Panevėžyje bei Šakiuose.

[Best_Wordpress_Gallery id=”31″ gal_title=”Dojus_agro”]