Įspūdžiai iš „Agritechnika" parodos

Lapkričio 17 d. su puikia nuotaika ir pilni įspūdžių iš žemės ūkio technikos parodos „Agritechnika“, kuri vyko Hanoveryje (Vokietija) grįžo Panevėžio, Ukmergės ir Anykščių rajono ūkininkų grupė.

Išvyką į parodą organizavo Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorė Panevėžio rajone ir Lietuvos ūkininkų sąjungos Panevėžio skyriaus pirmininkė Danguolė Kuzmienė bei Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorė Ukmergės rajone Karolina Valaišienė.

„Esame nustebinti parodos ploto mastais ir pristatoma žemės ūkio technikos inovacijų gausa. Paroda įsikūrusi 424 000 kv. m.  plote, savo ekspozicijas pristatė 2907 dalyviai net iš 52 šalių. Paroda, kuri organizuojama nuo 1985 m. kiekvienais metais tampa vis populiaresnė ir gausesnė tiek eksponatais, tiek lankytojų srautu. Parodą organizuoja Vokietijos žemės ūkio sąjunga. Šiais metais parodą aplankė per 400 tūkst. lankytojų, tarp kurių buvo ir mūsų ūkininkų delegacija. Parodos metu vyko per 200 įvairių forumų, seminarų, konferencijų, išvykų į ūkius“ – dalinasi įspūdžiais Danguolė Kuzmienė.

Parodos komisijai šiais metais gamintojai pristatė per 300 naujovių, kurios planuojamos įgyvendinti ateityje. Čia susitinka ne tik techniką eksponuojančių įmonių atstovai, bet ir verslo partneriai, ūkininkai.